Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój wzrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Chodził ze mną taki jeden do szkoły i miał wysokie rodzieństwo i wysokich starych ale on jako jedyny ma niewiele ponad 150 cm wzrostu to dlaczego tak jest?
Dlaczego też ma taki głos dziecięcy mimo 29 lat. Przecież głos powinien być niezależny od wzrostu to dlaczego on taki ma przecież jest dużo niskich osób co mają basowy głos. Czy on taki zawsze będzie niski i p***owaty?
Gdy miał 10 lat to chodzili z nim do lekarza to dlaczego już po kilku wizytach przestali z nim chodzić zamiast rozpocząć jakieś leczenie Co im lekarz powiedział?
I dlaczego on jest bardzo gruby jak beczka przecież mógłby chociaż szczupły wzrost odziedziczyć przecież wszyscy w jego rodzinie byli bardzo chodzi to dlaczego on jest jak beczka i głos ma malucha?


Użytkownik upaa2021 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Geny i widocznie woli dobrze zjeść niż przejmować się brzuchem. Po za tym ciekawa sprawa że oceniasz kolege po wzroście, brzuchu i głosie, no ale nic mi do tego :P


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy takie wilkoludy około 2 metrów wzrostu mają zawsze dłuższe penisy od takich bardzo niskich osób czy te sprawy międzynbogowe rządzą się swoimi prawami i każdy ma jednakowe bez względu na wzrost?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Nie wiem, zmierz kolegom albo zapytaj jakiejś kurtyzany.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Tylko i wyłącznie dlatego zainteresowałem się sportem żeby sobie kobite znaleźć i chcę poprawić co się da.
Ważniejsza jest grubość każdy seksuolog to potwierdzi czy grubość da się jedynie darmowym treningiem modyfikować czy jest tak jak ze wzrostem że musi pozostać?

Czy gdy ktoś nabierze mięśni to czy by biegał szybciej czy wolniej. Niby szybciej ale jakby miał ciężkie nogi i masę to by musiał to dżwigać ale z drugiej strony bez mięśni ma się mniej siły?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Nie interesują mnie męskie wacki.

Zależy np na bieżni niektórzy biegną a stoją w miejscu.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Na różnych forach piszą że gry się jeszcze rośnie to żeby intensywnie ćwiczyć i maksymalnie wykorzystać ten czas na wyższy wzrost ale z tego co pisaliśnie to czynniki środowiskowe wpływają na wzrost tylko 2 centymetry to czy namawiali to różnych ćwiczeń i snu i innych rzeczy tylko dla 2 centymetrów?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Zależy jak namawiali.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Czy jest jakieś Chińskie albo Indyjskie forum które by miało niestandardowe podejście do sportu to wtedy by bez probramu wymyślili jak urosnąć w wieku 30 lat?

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

dajcie jakieś odnośniki do na przykład azjatyskiefo forum albo innej kultury co praktykują takie rzeczy które normalnie nie są możliwe


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Jak poszukasz znajdziesz, Może i coś w tym jest myślę że Chińczyk za miskę ryżu może zrobić wszystko no to może i poprawić wzrost? Nie wiem poszukaj.


  • 0

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój wzrost

Po co niektóre osoby piszą że gdy byli nastolatkami i że brali jeszcze jakieś tabletki na rośnięcie jak przecież to zależy tylko od czynników genetycznych.
W jakich przypadkach zaleca się podawanie hormonu wzrostu i po co istnieją takie terapie hormonem jak chodził taki jeden bardzo niski ze mną do jednej klasy i gdy jeszcze rósł to doktor powiedział że nie da się nic zrobić to jakiś osobom rzeczywiście pomagają dawki hormonów i różne suplementy?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024