Skocz do zawartości


Zdjęcie

Feromony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Feromony

Czy ktos z Was miał moze możliwość wypróbowania feromonow i napisze czy to działa czy nie? Sam jestem bardzo ciekawy czy może mieć to jakiś wpływ na dziewczyny. 


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony

Działają ale trzeba tutaj wziąć pod uwagę kilka faktów. Po pierwsze- feromony działają na różnych ludzi, oczywiście ich działanie będą wyczuwać ci, którzy znajdują się w Twoim pobliżu. po drugie- ja uważam, że to pomaga. Jak zauważam,że zadziałało? Np. jak jestem w klubie i mam na sobie feromony,  to o wiele więcej dziewczyn patrzy na mnie z zainteresowaniem. O wiele łatwiej nawiązać kontakt. Ale to w jakim kierunku pójdzie dalej znajomość zależy już od tego jak ją pociągniesz. Feromony pomagają przyciągnąć osobę ale to co potem zrobisz z tym wszystkim już zależy od Twojego socjalnego skilla.


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony

No dobra ale dasz tutaj jakieś konkrety? jakich używałeś feromonow? 


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony

Ogólnie to co kupić zależy od Twoich potrzeb i preferencji, niektóre feromony są zapachowe, takie jak sexual attraction czy love desire tak wiec można używać ich zamiast perfum na co dzień, inne już zapachu nie maja i używasz ich razem z dowolnym zapachem który Ci się podoba. Sam wolę tę drugą opcję. Polecam Ci pheromone essence bo są to bardzo skoncentrowane feromony. Same w sobie zapachu nie mają tak więc możesz je przykryć tutaj dowolnym zapachem.


  • 0

rokt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony

A ile dawkować? Bo z tego co widzę to nie są one duże.


  • 0

Natan12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Feromony

No nie ale weź pod uwagę, ze są skoncentrowane, tak wieć powinny Ci posłużyć na dłużej. Co do dawkowania to sam musisz wyczuć ile dawać. Ale zwykle nie powinno się używać więcej niż jedna czy dwie krople za uszami czy na nadgarstki.Bo zbyt dużo to również nie za bardzo.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024