Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promowanie strony www


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

MarcoPolo78
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Promowanie strony www

Witam

Prowadzę własną firmę, zajmuję się wypożyczaniem środków transportu. Posiadam stronę internetową ale niestety trudno na nią trafić używając wyszukiwarki. Poszukuję firm zajmujących się stronami www, które mogłyby pomóc mi w wypromowaniu strony mojej firmy w rankingu wyszukiwarki. Jesteście w stanie coś polecić?

 


  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promowanie strony www

Google adwords - czyli reklama w google. Szukaj dobrego specjalisty od reklamy. Dwa lata temu jak zajmowałem się AdWords to pozyskanie jednego klienta kosztowało mnie mniej niż 5 złotych. Czyli prawie nic. 

 

Pozycjonowanie stron tylko na własną rękę - powoli skutecznie. Nie ufał bym żadnym firmom, gdzie efekty oczywiście będą, ale nigdy nie wiadomo co taka firma robiła i czy za pół roku twoja strona nie dostanie bana od google. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


MarcoPolo78
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promowanie strony www

Witam

Prowadzę własną firmę, zajmuję się wypożyczaniem środków transportu. Posiadam stronę internetową ale niestety trudno na nią trafić używając wyszukiwarki. Poszukuję firm zajmujących się stronami www, które mogłyby pomóc mi w wypromowaniu strony mojej firmy w rankingu wyszukiwarki. Jesteście w stanie coś polecić?

Szukałem, szukałem i ta firma wpadła mi w oko: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Co sądzicie?


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024