Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hejka !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ilka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Sport!
    FCB <3

Napisano Ponad rok temu

Hejka !

Witam wszystkich forumowiczów. 

Jestem Ilona. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam nadzieje, że tak :) Chcę się wziąć wreszcie solidnie za mój brzuch. Mam fioła na punkcie kaloryferu, a przynajmniej jakiegoś jego zarysu. Zawsze taki brzuch był moim marzeniem, ale zawsze brakowało motywacji. 

Kiedyś trafiłam na jakieś forum gdzie czytałam bardziej porady na temat kulturystyki, a nie o to mi chodzi. Nie chcę stać się kulturystką tylko wyrzeźbić trochę brzuch, a i resztę ciała. Niebawem mam zamiar zacząć biegać. 

Liczę, że znajdę tu jakieś zestawy dla kobiet przede wszystkim skupione na mięśniach brzucha. Oczywiście wiem, że trzeba ćwiczyć całe ciało, a nie tylko daną partię - trochę gazet i książek już poczytałam ;)

To na tyle. Pozdrawiam wszystkich :)


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Hejka !

Witamy na naszym forum. 

hehe najbardziej błędne podejście dziewczyn - będę kulturystką :D 
Jeżeli chodzi Ci objętość mięśnia, że będzie on zbyt duży to tym się nie przejmuj 

nie zdajesz sobie sprawę co byś musiała robić aby uzyskać muskulaturę dużą. 
zaczynając trening siłowy będziesz miała szczupłą sylwetkę i fajne zarysy mięśni.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ilka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Sport!
    FCB <3

Napisano Ponad rok temu

Re: Hejka !

No to pewnie przez tamto forum na którym oczywiście zajęto się mną dobrze, ale zaraz było, że muszę zrezygnować z tego i tamtego, przejść na taką dietę, ćwiczyć - najlepiej rzucić wszystko i spędzać czas na siłce i gotowaniu kurczaczków z ryżem :evil: itp. a potem będę wyglądała jak kulturyści :P 

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że musze przejść na zdrowsze żywienie, ograniczyć to czy tamto, bo same ćwiczenia niewiele zdziałają ale bez przesady :) Ja tylko chcę wyrzeźbić brzuch :)

 

Musze poczytać Wasze forum i trochę się zagłębić w to :) I wziąć za siebie co by latem już efekty były widoczne :) 

Kiedyś robiłam 6 Weidera, niestety zbyt monotonne dla mnie i z czasem zbyt czasochłonne zwłaszcza, że trzeba codziennie robić. Po za tym wyczytałam, że nie zawsze przynosi efekty ;)  Później robiłam 8 minut abs na brzuch. Oj to to mnie wykończyło po 4 za pierwszym razem. Później przez tydzień umierałam hehe ;) Ale ja zawsze wszystko chce na już, a niestety z ćwiczeniami i praca nad ciałem tak się nie da. Trzeba być cierpliwym :) 


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Hejka !

Ale spokojnie, co do diety mieli racje TYLKO ŻE 

czasy ryżu i kurczaka skończyły się hehe teraz można normalnie odżywiać się i rozwijać się. 

Jak ja mówię z rozsądkiem ;) 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024