Skocz do zawartości


Zdjęcie

LGD-Kreatyna-Triubulus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

LGD-Kreatyna-Triubulus

Cześć, zamierzam od września wziąć się na poważnie za siebie.

 Staż: 3 lata
 Cel Cyklu (np. masa/siła/rzeźba): Masa
 Dotychczasowego kontaktu z saa: zero

Kiedy skończył się ostatni cykl: ---
 Przeciwwskazania:żadne

 Wiek/waga: 18lat,170cm,58kg

Oczywiście dieta i trening dopięte perfekcyjnie.
Co do suplementacji:
Pierwsze 3 miesiące bez niczego( powrót po dłuższej przerwie), później przez 2 miesiące na kreatynie i potem 2 miesiące kreatyna + lgd 4033

1.3 miesiące ---
2.2 miesiące kreatyna 5mg w nie treningowe i 10 w treningowe + tribulus
3.2 miesiące kreatyna (jak wyżej, czyli razem 4 miesiące na kreatynie) + lgd 4mg przez 8 tygodni+ tribulus


Wygląda dobrze ?
Odnośnie hamowania wzrostu sarmy nie mają budowy steroidowej więc raczej lgd nie powinno wpływać na przyspieszenie zrastania kości nasadowych, bo to jest domeną sterydów?

Skąd tribulus? Lgd wywołuje jako taką supresje testosteronu, wolałbym nie musieć się odblokowywać a poziom teścia na najwyższym poziomie zawsze spoko. 


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Na kreatyne możesz odrazu wskakiwać.

Tribulus odpuść. Libido może poprawia ale jeśli chodzi o poziom testosteronu to placebo. Po LGD porządny odblok i tak będzie potrzebny.

 

LGD teoretycznie nie hamuje wzrostu ponieważ nie podnosi poziomu estrogenu a to właśnie on powoduje zrastanie nasad kości. Sterydy same w sobie też nie hamują wzrostu, tylko te które podnoszą estro na to wpływają. Jako ciekawostkę napiszę że w biednych krajach podają SAA zamiast hormonu wzrostu na karłowatość. SAA podnoszą poziom igf1, które powoduje wzrost, a inhibitor aromatazy zapobiega zrośnięciu kości.

 

W LGD możesz trafić na jakiś prohormon, który zahamuje wzrost, kolorowe drogie pudełka a tak na prawdę w środku nie wiesz co jest. W ogóle sarmy są słabe, dużo lepiej wyjdziesz na saa nie dość że samopoczucie lepsze to jeszcze efekty nieporównywalne.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Tak, ale przy większości SAA występuje aromatyzacja z testosteronu. hGH czy IGH-1 na ten wiek zbyt napsują mi gospodarke hormonalną. Szukałęm poprostu czegoś silniejszego od kreatyny, oralnego i przy tym jak najmniej skutków ubocznych. Sam Ben Tells powiedział ,że to dobre wyjście dla młodszych. SARMY nie są już raczej czymś nowym. Spokojnie można znaleźć na polskich forach wzmianki i relacje. Jest właśnei ten strach że w puszce nie będzie dokładnie to co ma być, ale takie firmy jak muscle zone czy brown powinny być najbardziej legitne.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Nie tylko testosteron aromatyzuje.

Nie pisałem o braniu hgh czy igf1 tylko że saa go podnoszą. Zresztą nie wiadomo jaki wpływ ma na nie lgd. Druga rzecz igf czy hgh ma mniejszy wpływ na gospodarkę hormonalną niż jakikolwiek saa, ph czy sarm.

Ze skutkami ubocznymi lgd nie jest jeszcze dobrze poznane wystarczy popatrzeć na sprzeczne zdania że jedni uważają iż szkodzi wątrobie, drudzy nie.

Ben ma wiedzę jednak nie łykałbym wszystkiego co powie.

No i właśnie po tych wzmiankach i relacjach widać że gra nie warta świeczki. Dużo hajcu, słabe efekty  jeszcze skutki uboczne.

Poczytaj sobie opinie o tych firmach, że kolorowe i w sklepie wcale nie oznacza aptecznej jakości


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

To Twoim zdaniem, jaki jest najmniej inwazyjny steryd jeśli chodzi o ingerencje w hormony i jest warty świeczki ?Może być nawet iniekcyjny. Czytałem ,że lgd czy ostaryna może szkodzić wątrobie, ale nawet jak alat czy aspat jest podwyższony 2 czy 3 razy to wciąż nie ma o co się bać. I w tej zabawie nie chodzi o pieniądze, moge na to przeznaczyć z ~600-800zł jeśli będzię warte pieniędzy.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Testosteron. Jest to hormon naturalnie występujący w organizmie więc i najbezpieczniejszy.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

No ale testosteron aromatyzuje więc zatrzymuje wzrost. Twoim zdaniem warto spróbować lgd? Oczywiście kupie nolvadex w razie jakiegoś bloku. Zresztą mam te 170cm od 3 lat więc już pewnie i tak nie rosne ;d 


Użytkownik maciek608 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Wszystko od genetyki zależy. Ja w wojsku 19-20lat przybrałem jeszcze 3cm. Dla świętego spokoju idź na prześwietlenie nadgarstka byś wiedział w jakim stopniu masz już zrośnięte nasady kości, będziesz wiedział czy masz jakąkolwiek szansę urosnąć.

Moje zdanie o LGD jest takie, że to słabo znany/zbadany środek i tak na prawdę nikt nie wie jakie skutki uboczne mogą wystąpić. Efekty też nie są jakieś konkretne. Cena droga. Nie masz pewności również co masz w puszce czy LGD czy jakiś PH. Blokować na 100% blokuje i PCT jest konieczne. W jakim stopniu pokażą tylko badania, w każdym razie żadnym tribulusem itp się nie odblokujesz. sarmy nie są również środkami dobrego samopoczucia, co prawda do przeżycia ale też sporo zależy od jednostki. Jeden nic nie poczuje a drugiego będzie "muliło" całą dobę.

 

Podsumowując jeśli chcesz mieć dobre efekty są znane sprawdzone środki. Jeśli chcesz się pobawić w królika doświadczalnego wyrzucając sporo hajcu baw się w sarmy. W twoim wieku jednak odradzam jakikolwiek doping, organizm jak i gospodarka hormonalna rozwija/normuje się nawet do 25r życia jak i lepiej. Co prawda sam zacząłem dużo wcześniej ale każdy odpowiada za siebie, ja jestem gotów ponieść tego konsekwencje, Ty się zastanów ;)


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Dzięki za tak obszerną odpowiedź, jakbyś mi napisał tylko jak mógłbym zrobićsobie takie badanie to na pewno się o nie postaram. Co mam powiedzieć interniście? Tak po prostu z ciekawości na pewno mi tego nie przepisze. :/


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Niewiem, może powiedz że Ci nie staje :crazy2:

Zbadaj lh, fsh, tsh, prolaktyna, progesteron, testosteron całkowity, estradiol ile wydębisz od lekarza to ok, reszte z własnej kieszeni nie żałuj

oczywiście wszystko przed cyklem jak i po


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Haha, no na badanie hormonów raczej nie będzie problemu, a tu wątroba boli czy tam jakieś skutki uboczne niskiego teścia wyrecytuje to z tym problemu nie będzie. Ale bardziej te prześwietlenie nadgarstka. Nie wiem co mógłbym zbytnio powiedzieć bo ciekawość chyba nie wystarczy.
Czytałem jak mają wyglądać badania przed po i nawet w trakcie więc z tym problemu nie będzie.


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Dzięki za odpowiedzi.
Przemyślałem i doszedłem do wnoisku ,że warto spróbować.
8 tygodni po 4 mg powinno zrobić robote. Do tego liv52. Przed cyklem badania i po. Jeśli będzie blok to clomid,albo jakiś booster.
Ciekawi mnie czy mógłbym zrobić tu z tego relacje ? Cykl zapowiada się dopiero za kilka miesięcy, ale taka relacje pewnie sporo by pokazała co to te LGD.  


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Możesz robić relacje.

Tribulus poważnie sobie odpuść. Jak nie masz dojścia do cloma/nolvy kup jakiś sklepowy odblok


  • 0

maciek608
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Tak tribulusa odpuszcze. LGD będzie firmy hades albo olympys, szansa na domieszki prohormonów minimalna.
Widziałem jakiś clomid na allegro, ale to sprawa na później na razie trzeba wrócić na spokojnie do ćwiczeń.

Otworzę nowy temat z relacją jakoś na początku nowego roku.


  • 0

Garfield88
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

mam johę z hades hegemony i działa jak trzeba, daj znać jak lgd klepie bo też chciałbym się do niego przymierzyć od października


  • 0

Felipe007
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Ja chcialbym napisac o moim doswiadczeniu z Sarmami. Mam 29 lat , bralem duzo orginalnej oxy , 1cykl tesc + wino  - wtedy trener zalecil Mk 677 30mg  . Na czas odbloku zajebista rzecz, 0 spadkow mialem , sila tez nie spadala wrecz przeciwnie, cera mi sie polepszyla co z moimi problemami z tradzikiem jest dosc wazne no i spanie po 6h i jestem mega wyspany

 

Nie chcialem przez jakis czas kluc dupska , wziolem Ostaryne z Andaryna S4 z jedynej firmy ktora nie sprzedaje podrobek na 100 % bo przedemna sprawdzilo to Pare osob ktore znam i polecaja , Gym Warriors sie ten lab nazywa 

20/30 ostaryny + 50-75 mg S4 na 6 tyg i petarda , 5 kg w dol , dociolem sylwetke , pompa byla , ludzie na silowni mysleli ze na bombie jestem , a i zadnego widzenia na zolto nie bylo . 

Robilem badania 2 tyg po cyklu i moge je pokazac  , wszytko w normie , tesc , watroba , - az sie zdzwilem milo .Hdl minimalnie podwyzszony .  

Teraz ruszam z MK 677, LGD i i troche testa w tle . Dam znac 

 

Reasumujac fajna zabawka jak sie ma z dobrej firmy i sie wie jak uzywac i czego sie spodziewac , bo jak waliles metke z omka i spodziewasz sie tego samego to sobie odpusc lepiej ;-) 


  • 0

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

reklama hehe


  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

Felipe007
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LGD-Kreatyna-Triubulus

Tak moja prywatna opinia i reklama ;-) zjadlem pare cykli z Saa i Sarmami dlatego pisze co uwazam za dobre a co nie . 

 

Jak juz cos szamac to konkret a nie wydawac hajs na podroby albo maczke ryzowa - to tez taka reklama do wszystkich ;-)

 

Nie zarabiam na tym ani z tego nie zyje  , Jak ktos chce jesc Browna i orginalna Oxe za 100 zl - Powodzenia ;-) ale moim

 

zadaniem szkoda zycia na takie deale . 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024