Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam - Początkujący ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Yakuzaru
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Parkour, Motocykle, Siłownia (początkujący), Muzyka, Sporty Walki.
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Witam - Początkujący ;)

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Krzysztof mam 17 lat i niedawno zacząłem przygodę z siłownią i jestem (cięzko mi nawet przyznać) w tym całkowicie zielony, nie mam pojęcia co znaczy Diposować itd więc w sumie nie wiele wiem ale chciałbym zacząć właśnie przygodę z siłownią i wyglądać jak normalny człowiek bo sam patrząc w lustro na myśl przychodzi mi jedno słowo ,,Co za kur... ci..a'' dlatego chciałbym wziąść się w garść i zmienić coś w swoim życiu, ogólnie nie wiele też ćwiczyłem wcześniej co tam troszkę coś widać jeśli chodzi o plecy czy brzuch ale to i tak nicość, ogólnie mam 164cm wzrostu i ważę ok. 55-57kg z tego co słyszałem od innych jestem ,,endomorfikiem'' jeśli chodzi o moją posturę to można powiedzieć że moją rączkę można połamać nawet nie używając siły ogólnie jestem chudy, jestem tutaj na forum alby nabrać nieco wprawy i zaznać się z ogólnymi zasadami i poradnikami jak zacząć jeśli ktoś by mógł zrobić jakiś plan treningowy albo cuś na cały tydzień bym był naprawdę bardzo wdzięczny. Pomijając to co pisałem ogólnie pasjonuje się Motocyklami tak samo jak i Sportem głównie interesuje się Sportami walki chociaż sam nie trenowałem dość długo a uprawiam Parkour albo uprawiałem bo za bardzo nie ma z kim :P a taka chęć ruszenia dupska na siłownie naszła mnie jakieś 3-4 miesiące temu kiedy to spojrzałem na siebie i w końcu pomyślałem ,,a gdyby zrobić coś w tym kierunku...'' także witam wszystkich :D


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam - Początkujący ;)

Witam na forum :)

 

Pierwsze od czego musisz zacząć to obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Na stronie głównej 

 

po prawej stronie masz kalkulator ;) Podaj potem swoje dane. 

 

Co do treningu, powiem od razu że gotowego planu nie ułożymy ale nakierujemy jak to zrobić. 

 

Jak zacząć? masz dwie możliwości 1 - trening z ciężarem własnego ciała Street Workout. Zobacz sobie filmiki

 

na czy polega sport, ale nie oglądaj sztuczek tylko ćwiczenia. 

 

2 - FBW - full body workout. Na jednej sesji treningowej trenujesz całe ciało, tu napisałem trochę na ten 

 

temat, również informacje znajdziesz w tematach podpiętych w działach:

Mój komentarz ostatni:
 

http://forum-kultury...em-treningowym/

Pozdrawiam ;)

  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024