Skocz do zawartości


Najman vs. Saleta na KSW 14?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Najman vs. Saleta na KSW 14?!
Ależ to będzie pojedynek! Przemysław Saleta (0-1) chce sprać Marcina Najmana (0-1) na najbliższej gali KSW we wrześniu.

Obaj panowie kiedyś byli przyjaciółmi, teraz szczerze się nienawidzą. - Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu – mówi “Super Expressowi” Saleta, były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie.

Marcin Najman ma za sobą jedną walkę w MMA. W 44 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz Saleta zapowiada, że nawet się nie zmęczy, obijając go.

- Prawdę mówiąc, dla mnie najważniejsze, żebym sobie nie uszkodził na nim stopy. Walka ma być 25 września, dzień później biegnę w Maratonie Warszawskim, a 27 września wylatuję do Australii, którą zamierzam w dwa miesiące objechać motocyklem – zdradza Saleta. - Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać!

Co na to KSW? - Jeśli Saleta i Najman będą chcieli się bić, to my im to umożliwimy – mówi wprost Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji. – Nie widzę przeszkód, żeby do ich starcia doszło już na najbliższej gali KSW.

Szykuje się zatem niesamowita impreza! Podczas wrześniowej gali będą się lać Saleta z Najmanem oraz Mariusz Pudzianowski z Pawłem Nastulą!

se.pl

Info podał Super Express, więc oczywiście podchodźcie do niego z dużym dystansem.


Autor:outcast
Źródło:www.fight24.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024