Skocz do zawartości


Zdjęcie

WATAHA Fight Academy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

adame12
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WATAHA Fight Academy

Zapraszam Wszystkich na treningi do nowo powstałej szkoły fighting'owej w Szczecinie. Zajęcia odbywają się również w Stargardzie Szczecińskim. Osobą prowadzącą jest Wojciech Cieślak - to wspaniały instruktor z wielkim bagażem doświadczeń, trener z pasją, mentor który z każdym z osobna znajdzie wspólny język - idealnie nadaje się na Alfę który poprowadzi swoją Watahę. 
Niezależnie od tego czy mieliście jakąkolwiek styczność z treningami sztuk walki czy też nie, niezależnie od waszego wieku oraz płci WSZYSCY jesteście mile widziani. - Piszę to jako osoba uczęszczająca na zajęcia do tej szkoły. 

Teraz o samej szkole informacje zaczerpnięte z facebook'a: 
Nasza szkoła zajmuje się propagowaniem i krzewieniem kultury fizycznej, zdrowego trybu życia oraz uświadamiania ludzi o zagrożeniach otaczającego nas świata pod kątem walki wręcz i samoobrony. Trenujemy nowoczesny rozwijający się system walki wręcz i samoobrony WATAHA KRAV MAGA. 

System Wataha Krav Maga bazuje na wieloletnim doświadczeniu instruktora Wojciecha Cieślaka zdobywanym przez długie lata na ciężkich treningach, szkoleniach, seminariach, obozach w kraju i za granicą. 

Nasz system Wataha Krav Maga dostosowuje treningi, szkolenia, obozy do obecnych zagrożeń jakie mogą nas spotkać w życiu (na ulicy). Nasz system obejmuje obszar walki 1 vs 1 ; 1 vs kilku przeciwników nieuzbrojonych bądź uzbrojonych w różnego rodzaju narzędzia typu: nóż, kij – pałka, butelka – „tulipan”, pistolet, broń długa. 

Zajmujemy się wszechstronnym przygotowaniem kursanta, członka naszej Watahy. Pod kątem kondycyjnym, technicznym. Szkolimy w zakresie walki w stójce w dystansie kopnięć i uderzeń. Trenujemy klincz obejmujący kopnięcia, uderzenia, obalenia przeciwnika poprzez rzuty, zahaczenia, wycięcia, wytrącenia z balansu. Walczymy w parterze z uderzeniami, dźwigniami, duszeniami. 

Przygotowujemy mentalnie do starcia ulicznego. W naszej szkole podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta tak aby pomóc mu w przełamywaniu własnych „słabości”. System jest spójny łączy wszystkie dystanse stójki, klinczu, parteru w kompletną całość. 

Link do strony: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Link do fanpage'a: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po więcej informacji zapraszam na którąś z podanych stron. icon_smile.gif


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020