Skocz do zawartości


Zdjęcie

dece


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dece
elo, kupilem ostatnio dece i nad logiem firmy organon jest ktorki paseczek na srodku, w 3 z 10 flakonow tak mam. Czy to sa podobki?
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
wstaw zdjecie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Czesc, postaw wszystkie ampulki na rownej powierzchni (lub po piec i zrob dwa zdjecia) obok siebie, jak mozesz zrob to rowno i dobrej jakosci fotki. Nie posiadam aktualnie deca-durabolinu ale moj znajomy jest w Holandii. pozdro

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
nad logiem jest taki paseczek, poza nim wszystko wydaje sie ok, etykietki nie da sie oderwac, fotka nei jest za wyrazna, ale mysle ze widac ten pasek

Załączone pliki


  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
tak samo kolo daty na dole cyfr sa taki kropki...jak by sie rozmazalo, tez mnie to troche niepokoi. litery sie nie rozmazuja jak wezme palce przejade, jesli o to chodzi
  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
kapsle sie kreca, kolor jest jasny, wszystko sie wydaje ok, poza tym paskiem;/

Załączone pliki


  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
tą fotke nie ja zrobilem, sciagnolem z neta, podobna tak ma wygladac dece orginalne i tak wyglada ta moja , tylko ze moja ma ten cieniutki paseczek na logiem firmy;/. Chodzi mi o to czy orginal moze miec taki pasek , czy organon czasem robi taki blad? Czy to musi byc podrobka?

Załączone pliki


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Witam Hotsauce, zdjecie jest troche wyblakle. Jezeli kolor kapsla jest jasno zolty to idzie to w zla strone. Wkleje Tobie fote z holenderskiej stronki REAL/FAKE. Trudno mi to opisac fake sa coraz lepiej zrobione ale bede sie jeszcze dowiadywal. Jak mozesz zrob fotke taka sama jak to co Tobie przesle. Pozdro

Załączone pliki



hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
kapsel jest taki jak ten po lewej-identyko, czyli wychodzi ze dobry. Tak sama grobosc, kolor tez. Mi chodzi tylko o ten pasek, on mnie drazni...czy organon orginalny moze tak wygladac?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Jezeli masz 10 ampulek i wszystkie maja te same numery na ampulkach to napewno nie moglo dojsc do takiej sytuacji. Pisalem kiedys do Zambona wsprawie Winstrolu i nie ma mozliwosci aby ampulki lub napisy tej samej seri byly rozne lub jakis blad w napisach/znaczek lub cos podobnego! Deca-durabolin jest bardzo drogim anabolikiem i podrabiany jest juz bardzo dlugo. Falszerze dochodza do perfekcji poniewaz deca uzywaja nowicjusze i zaawansowani zawodnicy wiec zbyt jest ogromny. Dobrze jakby ktos jeszcze zamiescil fotke swojej decki ktora kupil w Polsce. Pozdro

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
numery sa takie same, na opakowaniu zreszta tak samo. Czyli jak 3 z tych 10 maja cienkiutki pasek na logiem, a kolejne 3 maja jeszcze taki kropki kolo daty to sa podrobki?
  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
to jest nastpemna fotka mojej dece, na fotce wyszlo jak by sie flakony roznily kolorami, to wina mojego aparatu, w rzeczywistosci wszystkie maja kolo jasno szary.

Załączone pliki


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Napoczatku byly tylko paski nad logiem teraz sa jakies kropki sprawdz czy jest identyczna ilosc oleju w kazdej ampulce i czy napisy mozna rozmazac oraz czy latwo odkleic nalepke. Twoja deca ma nr 209698 / 2010-01 a 100% oryginal 946034 / 2009-05 cos tu nie gra {SMILIES_PATH}/excl.gif To moze byc undeground i moze dzialac dobrze. Masz jedna ampulke otwarta zobacz jak smakuje zawartosc. Czekam za odpowiedzia.

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
moja deca wogole nie smakuje, wogole nie czuc nic;/, tez nie pachnie.Otwarlem do sprobowanie dwie. jednej tak wyglada to gymowe wieczko.. W obu nie czuc smaku, Kolor wszystkich i ilosc we flakon jest taka sama.

Załączone pliki


  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
atykietki bardzo ciezko jest oderwac, nawet na rogach nie da sie oderwac w jednej calosci, a zeby rozmazac to trzeba sie nameczyc sporo , bez wody raczej sie nie da rozmazac
  • 0

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
ej doradzca ...dal bys mi swoj nr gg lub meila, bo i tak tylko ty mi odpisujesz;p, a znasz sie troche na koksie i masz o tym pojecie widze? ja bym sie jeszcze o pare rzeczy dopytal, bo nie sama dece sobie kupil. A ja szczeze to wiem tyle to poczytalem na forach;/
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Jezeli Twoja deca nie miala zadnego smaku, nie szczypala nawet w minimalnym stopniu w jezyk tylko czules sam olej to masz 100% FAKE. Na tym zdjeciu widac krzywe i nie rowne obramowanie tego kolka. Moze ktos ma deca-durabolin i moze wstawic swoja fotke? Pozniej wstawie fotki gumek z innych ampulek. Mozesz wysylac mi prywatne wiadomosci z forum na moja skrzynke. Polecam pytania umieszczac na forum zawsze ktos cos moze dodac i inni beda mogli z wypowiedzi skorzystac. {SMILIES_PATH}/biggrin.gif

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Czyli ta dece wogole nie bedzie dzialac, mam ja wyrzucic?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
Jezeli smakuje jak olej to tylko i wylacznie do kibla. Mozesz wpisac w google jaki smak ma deka i dowiesz sie na przyszlosc! Deca-durabolin jest najczestrzym podrabianym sterydem !

hotsauce
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dece
na jakims forum czytalem ze nie ma szczypac w jezyk. Rozne rzeczy pisza na forach;/. Moja ma smak lekkko goszkawy, napewno nie jest bardzo szczypiaca, bo ja probowalem wiele razy i ani raz nie poczylem szczypania w jezyk. Czyli co to jest wg ciebie, zwykly olej? Ty bys to wywalil czy sprobowal jak bedzie dzialac? mam do tego propenium farmadonu(szpiczaste fiolki, obskurne opakowanie, wydaje sie ok z tego co slyszlem na forach) , jak ten tesosteron ma smakowac, wiesz moze?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024