Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo TS Wisła Kraków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_gregory
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Judo TS Wisła Kraków
Witam wszystkich serdecznie! Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat sekcji judo TS Wisła.

Szukam, bo chcę oderwać się od siedzącego trybu życia i nauczyć się czegoś pożytecznego. Mam 17 lat, ~176cm wzrostu, jakieś 73 kilogramy wagi, okulary na nosie i osgooda w kolanie :grin:

Może ktoś z użytkowników miał okazje trenować na Wiśle, poleca/nie poleca ? Chciałbym się dowiedzieć ile razy w tygodniu jest trening, jak wygląda, czy warto itp.

Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi i pomoc, zaznaczam, że skorzystalem z wyszukiwarki + google tags w poszukiwaniu podobnego tematu (znalazłem tylko negatywną opinię o sekcji rekreacyjnej z 2004 roku) oraz strony sekcji, która niestety nie obfituje w nadmiar informacji :)
  • 0

budo_marbod
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo TS Wisła Kraków
Spędziłem tam 9 lat, polecam!

W początkującej grupie będziesz mieć 3 treningi w tygodniu (w studenckiej 2) + sparingi w sobotę (nie obowiązkowe, ale dużo ludzi zjeżdża z okolic Krakowa więc warto).
Jeśli chodzi o trenerów to nie mam pojęcia na kogo trafisz. Jacek Limanówka prowadzi grupę studentów - jest spoko, ale jak sam się nie będziesz pilnował to nie będzie cie zmuszał żebyś zapierdalał. Z drugiej strony nigdy nie odmówi pomocy o ile o nią sam poprosisz.
Najlepsi byli Piotr Weiss i Oleksandr Gorbatiuk (Sasha) ale już tam nie pracują, przy czym Sasha ma własny klub Sambo który też szczerze polecam.
Główną grupę prowadzi teraz Wojdan - nie trenowałem u niego ale znajomi mówią że trzyma poziom.
Ogólnie Wisła jest świetnym wyborem, jeśli planujesz zostać z Judo na dłużej. Tu trenuje się na poważnie żeby były wyniki na zawodach.
Jakbyś miał jakieś pytania to priv.
  • 0

budo_gregory
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo TS Wisła Kraków
Dzieki za odpowiedz i pomoc Marbod. Doszla do Ciebie moja PW? Nie mam jej w wyslanych tylko w do wydlania ale i tak pisze ze juz wyslano :?:
  • 0

budo_marbod
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo TS Wisła Kraków
Wiadomość dotarła i odpowiedź wysłana.
W razie czego odpisuje tylko w godzinach popołudniowych (internety tylko w pracy, żeby szybciej mijała ;) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024