Skocz do zawartości


Zdjęcie

UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
Panie i Panowie, chciałem podzielić się z Wami jedną akcją, która miała miejsce jakiś czas już temu. Mianowicie zmuszony sytuacją musiałem zabrać ze sobą tylko jeden miotacz i to do tego mały. Pech chciał, że musiał się przydać … Mowa o UDAP, unikałem noszenia go ze względu na rozmiary.
Noc, dwóch napastników wyraźnie po alko ale nie zataczających się, tylko mocno agresywnych jak się okazało później. Typowa gadka, „Masz fajkę?”, potem „Masz kasę?” No i strzał, na szczęście obroniony i moja riposta w postaci sekundowego psiknięcia, tylko sekundowego, bo od razu obrót agresora i gleba :D , drugi to samo. Traf chciał, że wyleciał trzeci skurczybyk z pięściami, tu był czas na przynajmniej 2-3 sekundowy strzał, który zadziałał idealnie chociaż był oddany z odległości 2,5m przynajmniej, efekt ten sam.
Wnioski:

- Bardzo dobre ciśnienie,
- Świetnie zbita, gęsta chmura,
- Moc…

Mam doświadczenie w używaniu miotaczy ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Miotacz kończył swoja teoretyczną datę przydatności w tym roku, zadziałał idealnie! Ok, Sabre, czy też OC-17 produkcji USA, które lubię też by zadziałały, ale nie aż tak napewno. Podobne efekty dawał tylko HI-POWER.
Zaryzykuje stwierdzenie i podpiszę się pod tym, że UDAP jest godnym następcą niestety już nie produkowanego HI-POWER’a.
3,0% MC w połączeniu z dobrym ciśnieniem potrafi zdziałać cuda.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
nie masz się o co martwić w temacie UDAP - ponieważ nie zapomnę o Tobie gdy przyjdzie pora ... ;) a przyjdzie już nie długo wystarczy tr. cierpliwości ...

zresztą faktycznie w formule The World's Hottest Formula - Mugger Fogger ten miotacz wyraźnie wybija się ponad wszystkie inne gazy pieprzowe dostępne na światowym rynku , sam jestem cholernie ciekaw jak nygusy będą po tym cacuszku tańcować HE HE a oszczędzać środka nie zamierzam wiec szykują się komuś ultra gorące przeżycia ...

Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cizzia
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
Oj zadziała i to jak należy, gwarantuję to :) Zwyczajnie nie spodziewałem się aż takiego efektu... Chyba się zakochałem i wiem jaki będzie mój następny miotacz, hehe ;)
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
skoro już jesteśmy przy UDAP chciałbym jeszcze zwrócić Twoją uwagę na świetny kit starter tej firmy

Dołączona grafika

zawiera on jedyną obecnie na rynku gasniczkę o MEGA ULTRA kompaktowej pojemności 6.3oz. / 180g przy zachowaniu wszystkich parametrów dużych gaśnic takich jak choćby zasięg 30 stóp !

warto jeszcze wspomnieć iż sama formuła w tej gasniczce też jest warta uwagi i podkreślenia :

•10% Oleoresin Capsicum (OC)
•3 Million Scoville Heat Units (SHU)
•2.0% Major Capsaicinoids (MC)



•Highly Visible Fog Spray
•Shotgun Blast Spray Pattern
•Oil Based
•Ozone Safe
•Non Flammable

no i jako wisienka na torcie w skład zestawu wchodzi również Keychain w opcji FOGGER co jest niezmiernie rzadko spotykane w tej pojemności bo głównie przeważają Stream-y

Dołączona grafika


•10% Oleoresin Capsicum (OC)
•2 Million Scoville Heat Units (SHU)
•1.34% Major Capsaicinoids (MC)



•Highly Visible Fog Spray
•Oil Based
•Ozone Safe
•2 Million Scoville Heat Units
•Non Flammable
•6 Foot Fog Pattern
•Emits Approximately 8 Short Bursts

cizzia
  • 0

budo_somebody
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
Dla mnie z UDAPa warte uwagi jest to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
  • 0

magiadzwieku
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UDAP - wrażenia szczęśliwego użytkownika :)
Witam panowie
Kupie UDAP-a ktoś coś ma na zbyciu ? albo zna ktoś zagraniczną stronę z której moge zamawiac do Polski
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024