Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław - Puncher.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Wrocław - Puncher.
Od października mieszkam we Wrocławiu. Od paru lat moja rekreacja ruchowa jest ograniczona do jazdy na rowerze i sporadycznego biegania. Kiedyś trenowałem dość długo karate tradycyjne, przez krótki czas kickboxing i BJJ. Z racji chronicznego stanu wkurwiennego spowodowanego brakiem ruchu uznałem że trzeba się wziąć za siebie i wrócić do starych przyzwyczajeń ;-)

Interesują mnie treningi muay thai i tutaj pytanie, jest na Budo ktoś trenujący w klubie Puncher?
Jest to właściwie jedyny klub jakim jestem zainteresowany z racji bliskiego położenia od uczelni.
Jak wyglądają treningi i czy ta grupa treningowa o godzinie 10.00 jest dostępna dla początkujących? Wiem że najlepiej jest się przejść samemu, co mam zamiar zrobić, ale warto też dowiedzieć się czegoś więcej od kogoś kto miał dłuższy kontakt z klubem.

Dodatkowe pytanie odnośnie siłowni we Wrocławiu. Znacie coś godnego polecenia w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Byłem zobaczyć w Pure- owszem, siłownia fajna ale te ich umowy + opłata odministracyjna 100zł to trochę przesada ;-) .

Z góry dzięki za informacje :)
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Miałem okazje trenować w puncherze i serdecznie nie polecam. Jeśli chodzi o sporty walki to we Wrocławiu albo RGC ( o konkrety pytać Uirapuru) albo Extream Fighters - mimo tego ze jest to drugi koniec miasta naprawde oplaca sie podjechac bo samo podejście trenerskie robi mega duza robote a w Puncherze jest to podstawowy minus treningów.
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Problem jest w tym, że mam dość mocno absorbujące studia i te 3x w tygodniu po półtorej godziny to raczej szczyt na co mogę sobie pozwolić. A jazda na drugi koniec miasta jest jednak dość czasochłonna.
A jakie konkretnie i trochę bardziej szczegółowo miałeś zastrzeżenia trenując w puncherze (odnośnie trenera i reszty).
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Wroxgym ma tez boks i tajski,
boks prowadfzi pan Roman - przesympatyczny facet z duzym stazem a tajski nie wiem kto:)
od grunwaldzkiego autem 15 minut ale tramwajem ciezej...
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Bardzo niemiła osoba odnosząca się w chamski sposób do trenujących . Sukcesów sportowych klub odnosi bardzo wiele i tego im zabrać nie można. Pierwsze zajęcia kosztują bodajże 17 pln więc najlepiej będzie jak się przejedziesz i sam ocenisz.
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Tak też zrobię, przejdę się i sam ocenię. Sport jako taki mnie nie interesuje, ważniejsze jest dla mnie odpowiednie podejście trenera.

W każdym razie dzięki za informacje Megidox.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Megi - co znaczy odnosząca się w chamski sposób?
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Byłem świadkiem jak do chłpaczka na grupie podstawowej do jakiegoś typka słusznej wagi leciały teksty " łapy wyżej grubasie " itd może to był akurat zły dzień trenera czy coś ale jakoś negatywnie to zapisało się w moich wspomnieniach co do tego klubu
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Słyszałem podobne opinie o Puncherze od znajomych, którzy tam chodzili.

W pobliżu Placu Grunwaldzkiego to jest jeszcze jak już czarny pisał Wroxgym.
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Ok, widzę że nie jest to odosobniona opinia.

Mimo wszystko przekonam się osobiście ze względu chociażby na ponoć fajne wyposażenie sali (tam gdzie kiedyś ćwiczyłem była pod tym względem lipa).

W każdym razie dzięki.
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław - Puncher.
Byłem dzisiaj na pierwszym treningu - wiem że to zbyt mało żeby oceniać, ale na daną chwilę moje odczucia są całkowicie odmienne od Waszych. Trener konkretny, komunikatywny i z całą pewnoście nie był chamski (może miał dobry dzień :) ).

Zaskoczony jestem samą techniką, zawsze myślałem że muay thai to taki kickboxing z łokciami, kolanami i klinczem - a tu jednak różnice są, i to spore.

Jedyny minus to tłok na sali, ale to pewnie uroki grupy początkującej - trzeba postarać się szybko przeskoczyć do średnio-zaawansowanej : D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024