Skocz do zawartości


Zdjęcie

Start w mma.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_exedras
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Start w mma.
Witam może i to zły temat czy coś ale mam takie pytanie. Chodzę do 1 klasy technikum rocznik 97 i tu przedstawie krótko moją historie a mianowicie mierzę 183cm i mam nadwage tj. waże 92kg~~ i tu jest właśnie to, że jak na swoją wage i wszystko inne jestem bardzo sprawny bez żadnych przeszkód robię większość ćwieczeń gimnastycznych itp. od 5 lat trenuje piłkę nożną z przerwą 2~~lata przez chorobe i teraz od sierpnia do stycznia przerwa po operacji i tu mam do was pytanie. Od stycznia zamierzam ostro wznowić treningi tj. piłka nożna/bieganie/siłownia i tu pojawia się moje pytanie czy jeśli ogarnołbym się przez półtorej roku tj jakby wchodził do 3 klasy technikum chciałbym rozpocząć treningii MMA, lecz jestem w tym całkiem zielony wiem, że wybiegam w przyszłość ale już teraz trzeba by wiedzieć na co się nastawiać czy to jeszcze będzie miało jakiś sens? Nie chodzi mi o kariere zawodowego fightera tylko jeśli w wieku 18lat~~ pójde na grupę dla początkujących to się opłaci ? Jeśli czegoś nie powiedziałem co by was interesowało i by było ważne pytajcie.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
jak chcesz trenowac mma, to zacznij jak najwczesniej. kondycje mozesz wyrobic juz cwiczac. nie dowiesz sie, czy to bedzie mialo sens dopoki nie sprobujesz, niestety.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.

Nie chodzi mi o kariere zawodowego fightera tylko jeśli w wieku 18lat~~ pójde na grupę dla początkujących to się opłaci ?

wiesz niektorzy z nas ida na ta grupe przed 40stka a ca tacy co i po:):)
  • 0

budo_exedras
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
Dzięki za obiektywne opinie naprawdę. Poprostu przez ten rok chcę zacząć siłke na którą już chodziłem przed operacją bo nawet jednej pąpki nie zrobie... chce się ogaranąć i zacznę treningi pewnie myślicie, że kolejny interentowy kozaczek który ma wielke ambicje ale tutaj to akurat nie to, jeśli się za coś wezmę to nie kończe tego po miesiącu itp... Dziękuje za odpowiedzi jakby ktoś miał jeszcze jakieś słowo to powiedzenia proszę bardzo. Tak ogólnie to powie mi ktoś ile na oko~~ kosztuje taki sprzęt do mma żeby rozpocząć treningi?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.

Dzięki za obiektywne opinie naprawdę. Poprostu przez ten rok chcę zacząć siłke na którą już chodziłem przed operacją bo nawet jednej pąpki nie zrobie... chce się ogaranąć i zacznę treningi pewnie myślicie, że kolejny interentowy kozaczek który ma wielke ambicje ale tutaj to akurat nie to, jeśli się za coś wezmę to nie kończe tego po miesiącu itp... Dziękuje za odpowiedzi jakby ktoś miał jeszcze jakieś słowo to powiedzenia proszę bardzo. Tak ogólnie to powie mi ktoś ile na oko~~ kosztuje taki sprzęt do mma żeby rozpocząć treningi?

Apropo sprzętu to najlepiej nie kupuj go na własną rękę tylko przejdź się do klubu i popytaj co trzeba na pierwsze treningi. No i klub może (ale nie musi) mieć ogarnięte jakieś zniżki więc może wyjść taniej.
  • 0

budo_exedras
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
Rozumiem, ale taka cena orientacyjna dla początkującego?
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
zeby zaczac MMA nie potrzebujesz nic. Spodenki/dres i koszulke. Rekawice ci na bank pozycza na poczatek.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
Skoro nie potrafisz pompki zrobić to nie idź na siłownię tylko zacznij ćwiczyć w domu. Z obciążeniem własnego ciała. Takie ćwiczenia nazywają się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Poczytaj, spróbuj - na początek na pewno będą lepsze pod MMA niż ćwiczenia z ciężarami bez dobrego instruktora i planu.
  • 0

budo_zingzong707
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Start w mma.
Dziękuję bardzo za ten cenny wkład i informatic.Keep aktualizująca nas. świetna robota
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024