Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek KickBoxingu w wieku 16 lat.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_dominik2950
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek KickBoxingu w wieku 16 lat.
Witam serdecznie, to mój pierwszy post na forum.

Ogólnie zawsze interesowałem się sztukami walkami, podpatrywałem różnych chwytów itd, ale nigdy nie chodziłem do klubu na normalne treningi. Niedawno otworzyła mi się szansa, treningi trwające godzine, 3 razy w tygodniu za darmo, trener ma zdobyty czarny pas i namawia do udziału, bardzo bym chciał, ale nie miałbym czym z miasta do domu (wieś) wracać, ponieważ treningi są do 17:30, a ostatni autobus 17:20 :(

Można trenować w swoim zakresie samemu?
Moglibyście polecić jakąś książkę, czy coś.. ? :)

Głownie chodzi mi o samoobronę, tzn, jak ktoś na imprezie zaczepi, a jestem z dziewczyną by ją obronić..
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek KickBoxingu w wieku 16 lat.
Nic nie zastąpi treningu pod okiem doświadczonego trenera i niczym tego zastąpić nie można -> i nie jest to kwestia tylko początkujących ale i profesjonalnych zawodników .Dobrym rozwiązaniem było by poszukania kogoś od Ciebie z okolic kto ma np auto i razem byście dojeźdzali bo raz ze sprawa transportu była by załatwiona a dwa we dwoje zawsze lepiej bo jeden drugiego ciągnie na trening gdy motywacja spada.

Pozdrawiam
  • 0

budo_robalecki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek KickBoxingu w wieku 16 lat.
Nie nauczysz się samemu. Nawet jeśli nauczysz się powtarzać ruchy gości z youtube to nie nauczysz się reakcji na ruchy i uderzenia przeciwnika. Jeśli nie masz jak wrócić to powiedz trenerowi, przychodź wcześniej żeby potłuc w worek i wychodź z treningu wcześniej 5 minut przed autobusem, tak żeby biec - dodatkowy element ćwiczeń.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek KickBoxingu w wieku 16 lat.
Sam się nic nie nauczysz niestety...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024