Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
Żeby nie było ciągłego spuszczania się nad Szpilą, który nic jeszcze w boksie zawodowym konkretnego nie uczynił (komediodramatu z Zimnochem nie bierzemy za "coś konkretnego) to zapowiada się nibawem doś istotne wydarzenie jeśli chodzi o polski świat pięściarski. Wawrzyk wreszcie wspiął się niemla na szczyt pytanie zdobędzie ten wierzchołek czy też sturla sie z niego jak kula śniegowa..?

Dołączona grafika
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
O ciekawa walka nam sie szykuje :D
  • 0

budo_telewizor_rubin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
W sumie zobaczyć można - Powietkin walczy z Polakiem. Jest jednak kilka rzeczy które mnie tu wkurzają:
1. Reklamowanie tej walki jako "walka o mistrzostwo świata" no szlag mnie trafia jak nawet na bokserskich portalach pisze się w ten sposób. Jak już to walka o pas wicemistrza - śmiać mi się chce z panów z WBA niedługo wszyscy będą mistrzami czegoś tam. Nawet Szpila jest mistrzem świata, w końcu pas WBC Baltic Silver zobowiązuje.
2. Pieprzą eksperci, że szanse są, że w boksie nic nie wiadomo, prawda to. Ale dam sobie jaja uciąć, a są bezcenne, że Sasza wybrał cycusia żeby dla podniesienia morale obić gościa o dobrych warunkach, nie ryzykując za dużo. Będzie co do promo przed Kliczko (Mistrzem Świata) wrzucić.
3. PPV za Wawrzyka z Powietkiniem - 40 zł no ochujeli - przecież normalny człowiek co boksu nie ogląda ,poza Szpilą i Adamkiem może, to się z reklam dowie, że jest ktoś taki jak Powietkin o Wawrzyku nie mówiąc. Jeśli ktoś z Was interesuje się boksem, nich rozwiąże zagadkę bez patrzenia w boxrec:
Jak się nazywał ostatni przeciwnik Wawrzyka ? I niech im bokiem to PPV wyjdzie.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
W sumie racja, ale
1. W latach 90-tych liczyły się cztery organizacje WBC, IBF, WBA w Stanach i WBO w Europie (o ile nic nie pochrzaniłem) więc WBA to nie jest jakiś tam sobie pas równy rangą pasowi mistrza świata państw nadbałtyckich itp.
2. Jeśli chodzi o rywala jest napewno tak jak mówisz Saszka wybrał Andrzeja by za bardzo się nie spocić przed konfrontacją z Kliczką (i oby się przeliczył w tym swoim wyborze).
3. PPV jak ppv też mnie wkurwia, ze płacisz za abonament, za kablówkę i jeszcze za ppv. Ale na upartego jak zebrać się w kilku kumpli to koszt się obniży więc jakiegoś tam dramatu nie ma ale też jestem przeciw.

BTW. Ostatni był zdaje sie Hawkins ale fakt faktem jest, ze najbardziej znane nazwisko z przeciwników to Najman (któremu też Andrzej jako 18latek zafundował klasyczny łomot w stylu nieporównywalnym do cyrków z Pudźkiem, Saletą czy Koksem) Z tym, ze ciężko mieć tu żale do Wawrzyka bo to dobry chłopak jest i solidny pięściarz tylko strasznie źle prowadzony przez jego promo i podatny na kontuzje co mu przerywa karierę (Szpila że nie może sie skontuzjować to idzie pierdzieć) a ten co chwila coś wyłapuje. Na moje powinien on machnąć na to wszytsko łapą i zrobić to co zrobił Masternak.
  • 0

budo_telewizor_rubin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
Masz rację najwięcej Andrzej wygra jeśli da dobrą walkę, niezależnie czy wygra czy przegra, coś się w jego karierze ruszy!

Z tymi pasami to chodzi mi o taka sytuację (hipotetyczną):
Władimir obija Saszę i superchampion WBA zdobywa pas WBA Regular Przecież nie będzie podwójnym mistrzem świata WBA - musi zawekować pas regular i powalczą o niego dwa inne ogórki - ale przez jedną krótką chwilę będzie pretendentem do walki z samym sobą :) normalnie rekurencja. Tacy mistrzowie jak Władimir powinni powiedzieć mam cie w dupie federacjo od dziś walczę tylko o pas "Władimir Klitshko - pocałujcie mnie w dupę - pas" (aż się zbulwersowałem)

odnoście walki Wawrzyk - Najman - heh piękne KO, zwłaszcza że Najman jak to on musiał swoje powiedzieć przed walką :) to była walka o Mistrza Polski chyba i wtedy widziałem w Andrzeju b.duży potencjał, myślę że mistrzostwo europy spokojnie jest w jego zasięgu.
Swoją drogą iść w ślady Adamka i Mastera -> do promotorów, którzy mają kasę to dobra rada dla wszystkich naszych bokserów.
  • 0

budo_ehandik
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
Niestety po szybkim wylądowaniu na deskach, Wawrzyk chyba przestraszył się przeciwnika i stracił wiarę w siebie.
A szkoda bo mógł spróbować powalczyć.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
Nie spojlerujemy .... złóż nowy temat. Tych co spojlerują nagradzamy banem !!!!!!!!!
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend

Niestety po szybkim wylądowaniu na deskach, Wawrzyk chyba przestraszył się przeciwnika i stracił wiarę w siebie.
A szkoda bo mógł spróbować powalczyć.


Spróbować to i ja mógłbym powalczyć,ale chyba nie o to chodzi.Hmm,chociaż...Wiadomo ile Wawrzyk wziął za walkę? Jak się ustawił tą walką to czemu nie,i tak wielkiej przyszłości mu nie wróżyłem,a na polskie podwórko i walki "Wojaka" to chłopak się nadaje


  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend
Niestety, stało się to czego należało się spodziewać. Ale też nie można mieć żali do Wawrzyka różnica między nim a Powietkinem jest ogromna. Rusek to najwyższa liga, mający ogromne doświadczenie zarówno w amatorstwie jak i zawodostwie, a Wawrzyk mimo już ładnych paru lat spędzonych na zawodowym ringu to żaden z jego przeciwników nawet nie otarł się o czołówkę (stąd najistotniejsza dla niego teraz powinna być zmiana stajni, bez tego bedzie albo kelnerem albo będą walki z innymi kelenerami).
  • 0

budo_ehandik
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wawrzyk vs. Povetkin już w ten weekend

Nie spojlerujemy ...

Wybacz. Ale napisałem swojego posta po walce, podczas gdy wszystko było jasne i ankieta straciła sens. Ale oczywiście na przyszłość będę się stosował do tej reguły.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024