witam! jestem całkiem nowy i mam pytanie, które bardziej doświadczonym pewnie wyda się bardzo amatorskie. Jakieś dwa lata temu kupiłem sobie ławeczkę ze sztangą i hantle i w miarą regularnie zacząłem trenować. Dwa - trzy, razy w tygodniu robiłem 4 do 6 serii na ławeczce stopniowo podnosząc obciążenie. W ten sposób doszedłem do 94 kg na sztandze z którymi robię serie po 8 powtórzeń. W miarę treningów było stopniowo coraz lepiej jeśli chodzi o muskulaturę i siłę. Jakieś 3 m/ce temu podniosłem ciężar do obecnych 94 kg i utyk. Ani grama więcej nie idzie, mięśnie też jakby się nie rozwijały bardziej. Dodam, że mam 31 lat i ważę ok 90 kg, nie stosuje suplementów, ani jakiejś specjalnej diety. Czyżby to była naturalna granica mojego organizmu? czy da się to jakoś poprawić?
Pozdrawiam serdecznie!
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
