Witam! Mam w planach zrobić siłownie domową i bardzo bym prosił aby ktoś polecił mi ławeczkę pod sztangę bo sam nie wiem jaką wybrać. Chodzi o to żeby byla solidnej konstrukcji. Jeśli chodzi o stojaki to zależy mi na takich które można dość wysoko podnieść żeby można było robić wygodnie przysiady. No i jeszcze potrzebny będzie mi wyciąg górny atlas nie wchodzi w grę bo miejsce ogranicza. Widziałem gdzieś na necie taki osobny wyciąg górny i wiem że coś takiego istnieje ale tak samo jak z ławeczką nie wiem który wybrać dlatego liczę na pomoc kogoś kto ma większe doświadczenie w tych sprawach. Z góry dziękuję
FaceBook
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Świat_Fitnessu- Miesiąc temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiące temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiące temu
-
Szukam jakiegoś prostego wyciągu do treningu domowego- 3 miesiące temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
