Witam.
Mam pytanie jaki spalacz tłuszczu dla dziewczyny która ma pracę biurowa i 3 razy w tygodniu chodzi na siłownie?
Pozdrawiam
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu