Skocz do zawartości


raulmaster

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

Jestem chudy - czy warto chodzić na siłownię?

Ponad rok temu

Witam!

 

Kolega zachÄ™ciÅ‚ mnie, żebym napisaÅ‚ posta na tym forum, wiÄ™c piszÄ™ :P Mam 22 lata, od zawsze byÅ‚em bardzo chudy. Obecnie przy wzroÅ›cie 181 ważę 63 kg. I to i tak jest sukces. Nie potrafiÄ™ za nic w Å›wiecie przybrać na wadze. Dodam, że nie jem tylko saÅ‚aty i pomidorów :P Jeżeli chodzi o sylwetkÄ™, to jak możecie sobie wyobrazić klaty to w sumie nie mam. Moje pytanie brzmi: czy w moim przypadku chodzenie na siÅ‚owniÄ™ coÅ› da? A jak da to jakich efektów mógÅ‚bym siÄ™ spodziewać? 

 

Pozdrawiam!


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026