Witam, jakiś czas się bawię w street workout. Chciałbym rozpocząć trening metodą drabinkową jednak jak rozłożyć taki trening? Wiem, że zaczynamy przy podciągnięciach od 1 i 10 sekund przerwy, 2 i 20 sekund przerwy. Po spalonej serii ile robić przerwy? Jak rozłożyć plan? Np. Poniedziałek - Podciągnięcia (drabinka), podciąganie z gumą (drabinka), podciąganie australijskie (drabinka powiedzmy co 5) A we wtorek jakieś pompki? Czy wrzucać na jednym treningu po 3 ćwiczenia biceps/plecy i 3 klatka/triceps na jeden dzień treningowy? Jako, że Maksym trenuje tą metodą proszę o może jakiś przykładowy dzienny set. Podciągnę się ok 7-8 razy/ zrobię ok. 35 pompek/ ok 18 dipów.
Mogę trenować 4-6 razy w tyg. CHciałbym robić wprawki np do fronta, czy planche jak to połączyć? Czy np tydzień drabinka, tydzień wprawki (naprzemian?)
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
