Brak czasu na silownie klika razy w tyg ale chcialbym popracowac ogolnie nad sylwetka. Cwicze od lat z rozna intensywnoscia. Obecnie raz w tyg na przemian wykonuje:
1-wszy tydzien
1.Klatka
skos hantlami 4*8-6
plaski hantlami 4*8-6
rozpietki hantlami na skosie 3*10-12
(gdy czas pozwala)przenoszenie/rozciaganie hantlem nad glowa 2-3*10
2.Biceps
Uginanie hantelkami 4*10-12
ewentualnie superseria biceps-triceps 4*10
2-gi tydzien
Barki&Plecy
barki- wyciskanie na maszynie 4*8
plecy- przyciaganie(wioslowanie) do klatki piersiowej na maszynie 4*8
plecy- przyciaganie (z gory) do klatki piersiowej 4*8
barki- unoszenie hantli wzdluz tlowia (polaczane) i przed siebie 4*8
kaptur-podciaganie drazka na maszynie 4*8
Triceps
prostowanie/uginanie hantelkiem nad glowa 4*8
ewentualnie superseria z bicepsem 4*8
Biegam 2 razy w tygodniu srednie dystane. Poprosze o komentarz treningu i porade jak go polepszyc
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
