witam, mam pytanie odnosnie drugiego cyklu. w palnie mam MASSDROLA na odblok clomed, do cyklu oczywiscie bialko/gainer/witaminy/omega i magnez... ale moje pytanie czy sam massdrol i clomed dadza rade, odnosnie spadkow po cyklu. no i czytam tu i tam ze dobrze a nawet bardzo dobrze jest wrzucic EPI po massdrolu, tyle ze obawiam sie ze moze byc za mocno ?
pierwszy moj cykl byl z sus500 (starej receptury ;/) b.dobre wyniki sila++, masa ++, spadki niestety po ponad miesiacu byly, potem zakupilem m-drol na allegro (a w srodku jakies gowno - panadol czy cos, 0 efektow na + czy wogole jakiegokolwiek na -) i teraz odczekalem jakis czas i chcialem znowu zarzucic cos ... na mase i znowu poczuc przyrosty !
wiec co sadzicie ? czy moze sam massdrol (kilosportu) wystarczy i gdzie kupic to bezpiecznie (oryginal, mozna ryzykowac na allegro? czytalem ze jest duzo podrobek)
dzieki pozdrawiam!!!
FaceBook
-
Bio Życie - Suplementy Diety
- 4 dni temu
-
Jak poprawić naturalnie potencję?
- 2 miesiące temu
-
Ona straciła ochotę na seks
- 2 miesiące temu
-
Zapraszam na Oficialna strone
- 3 miesiące temu
-
Witam was Serdecznie
- 3 miesiące temu
-
Jakie feromony moglibyście polecić?
- 5 miesięcy temu
-
Tabletki Penilarge
- 5 miesięcy temu
-
Brak ochoty na seks po treningu
- 6 miesięcy temu
-
Witam wszystkich
- 6 miesięcy temu
-
Meltamin - Odchudzanie
- 6 miesięcy temu