Witam,
Jako że zrobiłem sobie siłownię, i jestem początkujący. Poszukuję pomocy w dobraniu odpowiednich ćwiczeń do harmonogramu. Znajomi którzy mają po 3 lata stażu na siłowni mówilibym zacząc po miesiącu brać kreatyne ph-x i białko Matrix 5.0, lecz sądzę że jest to zbyt wcześnie. Do dyspozycji mam dwie ławeczki jedną prostą i jedną regulowaną dwie sztangi łamana i prosta i sztangielki razem około 300 KG obciążenia. Moim celem jest wygląd (nie dla lansu lecz do (H)) Moje atrybuty: Wieka 18 lat Waga ponad 60 kg (61-63) Wzrost 180. Nie mam funduszy by stosować regularną dietę. Celem moim jest jeść co 3 godziny dziennie ostatni posiłek o 21 (?). chyba że któryś z tych treningów byłby dobry http://forum-kultury...olnorozwojowka/ . Proszę o pomoc.
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
