Miałam przyjemność uczestniczyć w nim i było naprawdę rewelacyjnie.
Mam nadzieję,że w tym roku również się spotkamy
POZDRAWIAM GORĄCO
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu