witam moj wzrost to 177cm wiek 25lat moja waga to 82 kg biceps 39 klatka niewiem ale dobrze wyglada uda nog niemierzylem to bedzie moja trzecia kuracja no wiec tak:
mam 50 ml meksykanskiego equpoise
300 tabletek cetabonu + 2 flakony stanabolu 50
oraz zastanawiam sie nad zakupem testosteronu bardziej hcem propionat poniewaz zalezy mi na dobrej jakosci miesniu cwicze wytrzymalosciowki w celu poprawy masy jak byscie mi proponowali to rozpisac ?
wczesniej bralem sustanon 10 strzalow zrobilem 7 kilo ale zle sie odzywialem i amsa byla zlana potem bralem prolo 15 zastrzykow i 8 butelek dubolu 100 mialem przerwe z saa jakies 3 lata czekam na wasza pomoc pozdrawiam serdecznie
acha odblok do tego chcem wziasc clomid plus nolve co wy na to jak cos nie tak to poprawcie mnie!
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
