Witam,
mialem dzisiaj kontuzje na lekcji wuef ;/(mielismy rozgrzewke na poczatku, gralismy w siatke) potem gralismy w noge i bieglem na wprost potem chcialem w prawo i lewa noge jakos wziolem do wewn. i po lewej stronie lewego kolana z boku kostki cos przeskoczylo i wrocilo na miejsce (tak to odczulem) nastepnie upadlem ze strachu bo myslalem ze mi sie cos z kolanem stalo, pomogli mi podejsc na lawke nastepnie udalem sie do chigienistki....dala zel, masc fastum potem popsikala czyms zamrazajacym ....teraz siedze w domu, zdjolem ten bandaz i jak chodze to czuje jak by noga, kolano konkretnie bylo strzaskane ;/ i kuje mnie po bokach tego kolana i nogi nie moge calkowicie wyprostowac
spotkal sie ktos z czyms takim ?
ewentualnie czego moge sie jutro spodziewac rano jak wstane ?
po jakim czasie moze to przejsc, dodam ze noge nie jest opuchnieta
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
