Pytanie dotyczy możliwości trenowania w okolicy: Dęblin, Puławy, Ryki. Niestety dojazdy do Lublina na treningi nie wchodzą w grę...
Co należy załatwić, aby powołać nową sekcję? Myślę, że znalazłoby się sporo chętnych, gdyby dać ogłoszenie o treningach. Nie wiem tylko, jak z salą w Puławach...A może w Dęblinie? Na pewno w jednostce jest sala z matą! Może ktoś ma jakieś informacje lub znajomych? Bo ja jestem od niedawna z tych okolic...Czy ktoś jest zainteresowany?
Widziałem jakieś posty w temacie Aikido/Puławy - czy coś się dzieje w tej sprawie??
Miejscowych proszę o odpowiedź!!! Dzięki.
Rut
FaceBook
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Witaj w Świat_Fitnessu!- Miesiąc temu
-
Świat_Fitnessu- Miesiąc temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiące temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiące temu
-
Szukam jakiegoś prostego wyciągu do treningu domowego- 3 miesiące temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
