Proponuję zamknąć temat, bo jak widzę temat yonkyo się wyczerpał i jest jasny.
To dzwignia, i ma dzialac na strukture szkieletu, wtedy jest efektywna bez wzgl na to jaka kto ma lape, czy ktos czuje bol czy jest np. na prochach i nic nie czuje.
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu