witam,
od niedawna mysle o kupnie noza. potrzebuje jakiegos nieduzego EDC, o - nazwijmy to - eleganckiej aparycji; takiego, aby nie wygladal jak narzedzie kuby rozpruwacza, a raczej jak narzedzie gentlemana;)
bede go urzywal do przecinania papieru, obierania przewodow z izolacji, szeroko rozumianych prac domowych i sporadycznie do lekkiej pracy w terenie (naostrzenie patyka na kielbache, rozciecie jakiegos materialu, uciecie cienkiej linki).
z uwagi na to, ze noz ten chcialbym miec zawsze przy sobie chcialbym kupic jakis noz skladany.
przegladajac strone spyderco trafilem na taki okaz:
http://spyderco.com/...php?product=169
stal 440C, z ktorej jest on zrobiony jest stala dosc dobra (z tego co mi wiadomo), jego rozmiary sa rozsadne i wyglada zachecajaco. jedyne co mnie niepokoi to cena: MSRP to zaledwie 27$. czy wiecie czym jest spowodowana (oprocz wykorzystania stosunkowo taniej i taniej w obrobce stali) ? czy polecilibyscie mi ten noz?
czy ktos z was wie za jaka kwote moglbym ten noz kupic w polsce?
jesli uwazacie, ze wybor tego noza nie jest najlepszym posunieciem - jestem otwarty na propozycje, choc zaznaczam, ze nie chcialbym wydac wiecej niz 250zl.
z gory dzieki za opinie i pomoc
pzdr
FaceBook
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- Miesiąc temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- Miesiąc temu
-
Witajcie- 3 miesiące temu
-
Talk to sexy girls now- 4 miesiące temu
-
Jak pozbyć się łuszczycy skóry głowy?- 8 miesięcy temu
-
Bio Życie - Suplementy Diety- 9 miesięcy temu
-
Jak poprawić naturalnie potencję?- 11 miesięcy temu
-
Ona straciła ochotę na seks- Rok temu
-
Zapraszam na Oficialna strone- Rok temu
-
Witam was Serdecznie- Rok temu



Zawartość
Nie podano
