żeby to chodziło tylko o godzinę , to by puścili tego samego dnia ale w nocy.
no cóż... jednak jeżeli to się potwierdzi ,to myśle ,że nie ma co narzekać
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu