No bo np kolo mnie trzyma w pozycji bocznej ja go łapie w gardę czyli zmiejszam zagrozenie i dotego mam duże szanse na atak
Nie łudzę sie ze wszyscy bęą jednogłośni ale mam nadzieje ze większość podzieli mój głos
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu