Przepraszam, że generalizowałem.. na pewno jednak nie możecie zaprzeczyć, że większość. A skoro ktoś chce ten parter omijać to tylko jego prawo i wybór
Jakoś z tych szkół które znam chyba żadna tego nie ma
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu
- 9 miesięcy temu