Witam jakiś miesiądz temu skończyłem cykl wraz kumplem a mianowicie
susta,agovirin,androlic,deca grecka,
cykl trwał 10 tygodni był to mój 4 cykl na odblokowanie wziełem nolve
przyrosty były naprawde imponujące.Tylko pojawił się problem ostatnio zaczeły powiększać mi się sutki u kumpla który brał to samo tylko zamiast sustanonu brał omkę
nic takiego nie zaczeło się dziać mało tego on nawed po cyklu się nie odblokował.Teraz nie wiem co mam zrobić wcześniej mi się to nie przytrafiało napszcię co mam na to poradzić.
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 3 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 8 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 9 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
