wzrost: 186 cm
waga: 67 kg
wiek: 19 lat
Jestem entomorfikiem, półtora roku temu ważyłem 76 kg, ćwiczę z rana 10-11 godz co 3-ci dzień na przemian klata+triceps+przedramie / plecy+biceps+łydki.
Mam MASSACRA'e 1375g i witaminki VIGOR z apteki.Do godz 12:00 zawsze wypijam 2,5 L wody : D do końca dnia z 3,5 L. Moim największym problemem jest śniadanie, w ogóle nie chce mi sie jeść, mało jem nawet gdy jestem głodny to po zjedzeniu 1 kanapki czuje się syty i muszę się zmuszać żeby zjeść więcej. Do tego przed treningiem jeżdżę z półtora godz rowerem i rozwieszam plakaty na słupach i tablicach czyli troszkę spalam ; / ( po pracy nie wracam do domu tylko jadę na siłkę i dopiero po siłce jem kolejny posiłek [odstęp miedzy posiłkami jakieś 3/3,5 h )
PYTANIA:
a)Co zrobić żeby więcej jeść i co ( w moim przypadku ) najlepiej jeść z rana
b)zdobyłem sobie kody z olimpa i moge sobie zamówić jakąś odrzywkę za free ( mam 160-180 pkt ) czyli jakaś odrzywka do 120 zł
c)jak dawkować MASSACRA'e ( zdobyłem ją za free ) : D
FaceBook
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- Tydzień temu
-
Witajcie- 2 miesiące temu
-
Talk to sexy girls now- 3 miesiące temu
-
Jak pozbyć się łuszczycy skóry głowy?- 6 miesięcy temu
-
Bio Życie - Suplementy Diety- 8 miesięcy temu
-
Jak poprawić naturalnie potencję?- 9 miesięcy temu
-
Ona straciła ochotę na seks- 10 miesięcy temu
-
Zapraszam na Oficialna strone- 11 miesięcy temu
-
Witam was Serdecznie- 11 miesięcy temu
-
Jakie feromony moglibyście polecić?- Rok temu



Zawartość
Nie podano
