Witam
Mam 19 lat chciałbym zgubić zbędne kg i poprawić sobie sylwetke, waże około 103 kg przy 195 cm wzrostu.
Nie mogę biegać ponieważ kolano nie pozwala, pływanie też odpada.
Potrzebowałbym jakiejś diety oraz kilku ćwiczeń.
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu