Witam. Staż na siłowni 3 lata z przerwami. Z odżywkami różnego typu miałem już doczynienia, zawsze pomagało, uczuleń żadnych nie ma. Potrzebuje zestawu, który zapewni mi beztłuszczową masę mięśniową oraz przyspieszy jej formowanie. Poczytałem trochę na necie i wypatrzyłem kilka ciekawych specyfików. Powiedzcie czy tak je łączyć można ewentualnie, co z czym zamienić, z czego zrezygnować. Z góry już dziękuje za pomoc.
(komenatrze obraźliwe prosiłbym o zachowanie dla siebie, nie tego oczekuje)
HMB:
a) OLIMP HMBolon NX
Kreatyna:
a) IO TECH USA Creatine pH-X
b ) OLIMP Creatine Mega (słyszałem od niejednej osoby, że trochę za dużo sie tyje po niej, ale bardzo skuteczna)
c) TREC CM3
d) HI TEC Hyperfusion (niby nowoczesna, ale jakoś nie ufam temu "co za dużo to nie zdrowo" wszystko w jednym)
e) VITAL MAX Creatin Ethyl Ester
Wszystkie wyglądają ciekawie, dlatego słucham propozycji co najlepiej wybrac.
Regenerator stawów (ponieważ często siadają mi nadgarstki, ale to kontuzja z boksu):
a) OLIMP Glucosamine 1000
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
