Kilka osób mówi, że treningi Wing Tsun są w porządku, sporo osób mówi, że to jedna wielka pomyłka. Sam myślę nad rozpoczęciem treningów, gdy wszystkie zaostrzenia i inne tego typu rzeczy się skończą. Jest tutaj ktoś kto próbował ćwiczyć, lub dalej ćwiczy właśnie Wing Tsun w Olsztynie? Sam nie jestem z Olsztyna, więc nawet gdyby teraz była możliwość pójścia obejrzenia treningów to niemiałbym jak skorzystać na dziś dzień, a pisanie do prowadzących jakichkolwiek e-maili jest tak samo sensowne jak ślepe założenie, że jest to najlepsze co mogę wybrać (wiadomo, każdy chwali swoje). Dlatego pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenie i chciałby polecić lub odradzić szkołę Wing Tsun w Olsztynie?
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 3 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 8 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 9 miesięcy temu



Zawartość
Mężczyzna
