Witam wszystkich poraz pierwszy
Pytanie jak w temacie. Koncze cykla na Nitrobolonie czy moge przejsc odrazu na Tauryne czy trzeba miec przerwe.
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu