Od poniedziałku zaczynam leciec z turi . Na początek dam 40mg a po dwóch tygodniach zwieksze do 50 . Będę dawał opinie na temat tej turi, dziekuje za pomoc i do nastepnego wpisu .
Narka
FaceBook- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- MiesiÄ…c temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 2 miesiÄ…ce temu
- 3 miesiÄ…ce temu
- 5 miesięcy temu
- 6 miesięcy temu
- 7 miesięcy temu
- 8 miesięcy temu