Skocz do zawartości


fantast

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: 3 tygodni temu
-----

Moje posty

W temacie: Jak pozbyć się łuszczycy skóry głowy?

3 tygodni temu

Gdzie zakupiony?


W temacie: Jak poprawić naturalnie potencję?

3 miesiące temu

Wolałbym uniknąć takiej wizyty bo naprawdę nie jest źle. Po prostu nie mam ochoty, nie mam takiej chęci. A jak do czego dochodzi to nie jestem już tak szybki jak kiedyś. Rozumiem ze to jest bez recepty?


W temacie: Jak poprawić naturalnie potencję?

3 miesiące temu

Nieee, tutaj na pewno wina nie jest w kobiecie ale sam widzę po sobie, ze jednak nie mam już takeij kondycji jak wcześniej :P Widocznie faktycznie zbyt dużo na siebie zrzucałem bo praca, potem siłownia a jak przychodzę do domu to często jestem tak padnięty, że nie mam ochoty na nic innego jak spanie. Jakie suple masz na myśli?


W temacie: Ona straciła ochotę na seks

3 miesiące temu

No coś należałoby zmienić, bo ten stan rzeczy nie powinien trwać zbyt długo - bo w końcu stanie się destrukcyjny dla waszego związku.
Jeżeli chodzi o sex elixir zwany inaczej hiszpańską muchą, to również mogę polecić. W sensie, że pobudza libido. A gdy facet widzi, że masz większą ochotę na seks, to i on ma też większą ochotę na seks - działa to w naszym przypadku - zadziała i w Twoim. Powodzenia.

W temacie: Jakie feromony moglibyście polecić?

6 miesięcy temu

Po prostu się umyj i nie kombinuj z feromonami. W dzisiejszych czasach laski same lecą jak pszczoły do miodu


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025