
Śniadanie:
110-120g Płatków owsianych - Koszt 3zł 500g w supermarkecie, wystarczy na 4 posiłków

3 jajka -Koszt 5 zł w Biedronce wystarczy na 3 posiłki
Rodzynki -Koszt 2zł -200g w Tesco, wystarczy na 7 posiłków
Koszt śniadania to ok 2,8 zł
Co do reszty posiłków to polecam ci kasze gryczaną tania, zdrowa i pożywna
