Co polecacie na stres i zmęczenie treningi robie zazwyczaj o 17 a na nogach jestem juz od 5 zawsze jak przyjezdzam z pracy o 16 jestem zaspany a po kawie zazwyczaj kładzie mnie do łóżka.Potrzebuje coś co obniży mi kortyzol i wpłynie jakoś na regulacje gospodarki hormonalnej.Codziennie zmagam się ze stresem,bo w pracy pracuje pod presja czasu itd.Czy mógłbym do kreatyny dorzucać bcaa ?ogólnie to stosuje białko serwatkowe ale czy w razie gdy kolejny posilek mi sie przeciagnie np o godzine to mógłbym zabezpieczyc sie jakoś przed katabolizmem jakims suplementem?Kolejny problem to brak apetytu i słąba jakość snu.Jakieś zioła czy cos?Czy jest jakis zestaw dzieki któremu rusze bardzo szybko z masa?
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 3 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 8 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 9 miesięcy temu



Zawartość
Mężczyzna
