Skocz do zawartości


Maskiii

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

Kreatyna , warto czy nie warto w tym wieku ?

Ponad rok temu

Witam , zastanawiam siÄ™ nad braniem kreatyny monohydratu , majÄ…c 17 lat i aktualnie zwiÄ™kszajÄ…c swojÄ… wagÄ™ , jak mogÄ™ trzymam siÄ™ diety stale szukam nowych posiÅ‚ków pod budowÄ™ , nie jadam Å›mieciowego jedzenia . OpÅ‚aca mi siÄ™ brać kreatyne zwiÄ™kszajÄ…c wagÄ™ i ćwiczÄ…c ? Chyba sami wiecie jak wyglÄ…da w miarÄ™ wysoka osoba z takÄ… wagÄ… "El Wieshako"  :dude:  No wiÄ™c poszukuje wszystkiego co pomoże mi zwiÄ™kszyć wagÄ™ :) Pozdro  :zorro:

 

wzrost : 181

waga: 63  :mummy:


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026