Niestety w listopadzie miałem operację kolana (łąkotka).Nie mogę jeszcze używać w pełni mojej nogi. Trenowałem zapasy, więc nigdy nie chodziłem na siłownie, ponieważ całą siłę i dynamikę robiłem na macie ze swoją masą ciała i z partnerami. Odkąd przestałem trenować przytyło mi się 8kg. Miałem jakieś jednorazowe epizody na kadrach i zgrupowaniach, ale nigdy nie uczęszczałem na siłownie. Na szczęście trening nóg jest mi niepotrzebny, gdyż wyglądam jak trójkąt (nogi duże, a tułów trochę mniej), robiłem na treningach wykroki i przysiady ze 100kg obciążenia. Piszę to po to, żeby nikt nie pomyślał, że jestem jakimś laikiem w kwestii siłowej, czy coś
Moje pytanie brzmi: Jak dobrze przeprowadzić rozgrzewkę praktycznie nie używając nóg, aby móc porządnie i bez dodatkowych kontuzji przeprowadzić trening na siłowni?
Zamierzam wrócić do wagi 85kg+zrzucić te niepotrzebne ciałko, które mi się ulało oraz zwiększyć siłę
Oczywiście porady co do treningu też mile widziane. Dziękuję i pozdrawiam
![]()
FaceBook
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Witaj w Åšwiat_Fitnessu!- MiesiÄ…c temu
-
Åšwiat_Fitnessu- MiesiÄ…c temu
-
Witam Serdecznie- 2 miesiÄ…ce temu
-
Witam tu wszystkich- 2 miesiÄ…ce temu
-
Szukam jakiegoÅ› prostego wyciÄ…gu do treningu domowego- 3 miesiÄ…ce temu
-
Womens In Your City - Anonymous Casual Dating - No Selfie- 5 miesięcy temu
-
Czy tabletki na erekcję bez recepty mogą zadzialac?- 6 miesięcy temu
-
Witajcie- 7 miesięcy temu
-
Talk to sexy girls now- 8 miesięcy temu



Zawartość
Nie podano
