Skocz do zawartości


Sertiss

Rejestracja: Ponad rok temu
Poza forum Ostatnio: Ponad rok temu
-----

Moje tematy

Rozgrzewka po kontuzji kolana

Ponad rok temu

Niestety w listopadzie miaÅ‚em operacjÄ™ kolana (łąkotka).Nie mogÄ™ jeszcze używać w peÅ‚ni mojej nogi. TrenowaÅ‚em zapasy, wiÄ™c nigdy nie chodziÅ‚em na siÅ‚ownie, ponieważ całą siłę i dynamikÄ™ robiÅ‚em na macie ze swojÄ… masÄ… ciaÅ‚a i z partnerami. OdkÄ…d przestaÅ‚em trenować przytyÅ‚o mi siÄ™ 8kg. MiaÅ‚em jakieÅ› jednorazowe epizody na kadrach i zgrupowaniach, ale nigdy nie uczÄ™szczaÅ‚em na siÅ‚ownie. Na szczęście trening nóg jest mi niepotrzebny, gdyż wyglÄ…dam jak trójkÄ…t (nogi duże, a tułów trochÄ™ mniej), robiÅ‚em na treningach wykroki i przysiady ze 100kg obciążenia. PiszÄ™ to po to, żeby nikt nie pomyÅ›laÅ‚, że jestem jakimÅ› laikiem w kwestii siÅ‚owej, czy coÅ› :D 
Moje pytanie brzmi: Jak dobrze przeprowadzić rozgrzewkÄ™  praktycznie nie używajÄ…c nóg, aby móc porzÄ…dnie i bez dodatkowych kontuzji przeprowadzić trening na siÅ‚owni?
Zamierzam wrócić do wagi 85kg+zrzucić te niepotrzebne ciaÅ‚ko, które mi siÄ™ ulaÅ‚o oraz zwiÄ™kszyć siłę  :P 
OczywiÅ›cie porady co do treningu też mile widziane. DziÄ™kujÄ™ i pozdrawiam  :weight_lift:  :weight_lift:


Ikona FaceBook

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024 : 2025 : 2026