Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Pogi - Haraś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
Następny pewnie będzie Anderson Silva.
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Informacja z ostatniej chwili. Gali FFC2 w Krakowie nie będzie! Po długich kilku miesięcznych negocjacjach jak informuje właściciel Federacji FFC Główny sponsor gali wycofał się ze współpracy. Przepraszamy wszystkich oczekujących na to wydarzenie, wszystkich fanów oraz zawodników walczących w tej gali. Gale nie odbędzie się z powodu braku sponsora a nie z winy Federacji. Jest nam równie przykro bo ta gala miała być wyjątkowa dla właściciela Federacji.

mi szczegolnie podoba sie ten fragment:
Gale nie odbędzie się z powodu braku sponsora a nie z winy Federacji :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś

Gala MMA w Krakowie znów odwołana! Czy kiedykolwiek MMA zagości w Stolicy Małopolski?

Redakcja MMAtv w swoim studio gości dziś Dawida Harasa; szefa Federacji Fight Club i organizatora I Zawodowej Gali MMA w Krakowie.

Anna Kasprzyk: Witam Cię Dawidzie powiedz co Cię do nas sprowadza?

Dawid Haras: Chciałbym wszystkie osoby zainteresowane tą I Zawodową Galą MMA w Krakowie; to jest zawodników i fanów przeprosić. Wyjaśnić dlaczego gala zaplanowana na 7 kwietnia jednak się nie odbędzie.

Anna Kasprzyk: Co się stało, że kolejny raz Twój plan spalił na panewce? Skąd w ogóle pomysł zrobienia takiej imprezy właśnie tutaj?

Dawid Haras: Głównym powodem dla którego chciałem, aby ta Gala odbyła się tutaj, było zaprezentowanie MMA w Krakowie, bowiem nigdy wcześniej tego typu gali tutaj nie było. Gala nie odbędzie się z powodu wycofania się głównego sponsora.

Anna Kasprzyk: Czy ze strony Władz Miasta mogłeś liczyć na jakieś wsparcie? W końcu dla Miasta taka Gala to nie lada promocja!

Dawid Haras: Spotkałem się z jednym z czołowych polityków Krakowa. Podjął on próbę takiej pomocy w Ministerstwie Sportu. Tu jednak w Ministerstwie nie byli zainteresowani tym sportem więc pomysł się nie udał. A Władze Krakowa są w tym momencie zajęte innymi sprawami niż tego typu Gala.

Anna Kasprzyk: Czy mimo wszystkich tych niepowodzeń podejmiesz się kolejny raz trudu zorganizowania Gali MMA w Stolicy Małopolski?

Dawid Haras: Na pewno będę próbował, bo uważam że taka Gala w Krakowie jest czymś bardzo wyjątkowym więc będę na pewno próbował.

Anna Kasprzyk: Sam miałeś wziąć udział w jednej z walk tego Turnieju, miałeś walczyć z Mateuszem Strzelczykiem, powiedz co z zawiedzionymi zawodnikami, którzy zapewne przygotowywali się już do tej Gali, czy kolejny raz zostaną odprawieni z kwitkiem?

Dawid Haras: Tak miałem właśnie z Mateuszem walczyć. Na pewno do takiego starcia dojdzie. Mam nadzieję, że w następnej edycji gali. Co do zawodników chciałbym ich bardzo gorąco przeprosić. Mam nadzieję, że postarają się mnie zrozumieć.

Anna Kasprzyk: Czy masz już jakieś konkretne plany co do następnej gali, znasz już miejsce?

Dawid Haras: Będzie to Brzeg. Najbliższa gala odbędzie się 1 maja, jak już powiedziałem w Brzegu. Jako Federacja zostaliśmy zaproszeni na Festiwal Charytatywny na rzecz bezdomnych. Z przyjemnością przyjęliśmy tą propozycję. Dzięki przychylności tych organizatorów udało się to bez większych problemów.

Anna Kasprzyk: Na zakończenie, życzę Ci powodzenia w realizacji Twoich ambitnych planów. Miejmy nadzieję, że krakowska Gala MMA doczeka się jeszcze tego roku swojej premiery i że sponsorzy zainteresują się tym pomysłem i tym razem dopiszą!


  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
bedzie walczyl z bezdomnymi..? :twisted:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
Chodzi o galę z rozpiską:

KARTA WALK gali FFC 1 7 Kwietnia 2012r

Dawid Marszałek (0-1-0) VS Tymoteusz Świątek (1-0-0)

Machomed Tulshaev (2-4-0) VS Tomasz Paszewski (0-0-0) ???

Michał Szuliński (3-2-1) VS Rafał Heratyk (2-0-1)

Islam Bokov (1-2-0) VS Tomasz Romanowski (0-2-0)

Super Fight

Asia KIKI Ogrodnik VS Kamila Bałand

Dawid HARNAŚ Haras (0-2-0) VS Mateusz Strzelczyk (4-1-0)

a także Jordan Błoch vs. Adrian Zieliński, transmisją w tv4, Mamedem jako gościem specjalnym i sędzią ringowym Krzyśkiem Kułakiem?
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
harasiowi się rekord pojebał
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś

a ktos jest w stanie potwierdzić jego 1 dana z judo? prawda to czy fałsz? i te niby osiągnięcia z jujitsu, wystep na ME judo. trochę to nie pasuje do stylu don kichota jaki prezentuje :)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] O ile rejestr stopni kyu PZJudo nie jest aktualny to rejestr stopni dan jest prowadzony na bieżąco.
Mistrzostwa Europy Judo w 2009 odbyły się w Tbilisi w Gruzji nie w Warszawie. A ME Judo Juniorów 2009 w Erewaniu w Armenii. Sięgając jeszcze niżej to Mistrzostwa Europy Juniorek i Juniorów Młodszych odbyły się w Koper na Słowenii.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
Hehe, ale sklep ruszył - i zgadnijcie co - Tapout specjalnie dla Harasia zrobił spodenki :D [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
o kurna
nie wierzę
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
odliczamy czas aż ktoś podsypie go w Tapout? :)
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
przeciez nie jest napisane ze to Tapout mu zrobil tylko ze ktos specjalnie dla niego zrobil mu takie:) - dziewczyna mu naprasowala logo moze albo mama.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
nie piszcie już tu nic.
gość wygląda na kolejnego wariata :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
to jest chore, że takich ludzi się w ogóle dopuszcza do gal. powinni być eliminowani już na poziomie klubów.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś

nie piszcie już tu nic.
gość wygląda na kolejnego wariata :)

No chyba dlatego tu piszemy. :)

EDIT: Matee dobrze prawi, polać mu.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
szczerze mówiąc ja uwielbiam takich ludzi. krzywdy to w sumie nikomu nie robią a jedynie sami wychodza na bałwanów. no a ile dzięki nim śmiechu :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
no pewnie. są rewelacyjną reklamą mma ... do czasu, aż się nie zamienią w warzywo po kolejnej szarzy ... wtedy media zapewnią na długo czas antenowy dla mma ...

Eddie Orzeł też zapewniał rozrywkę , na szczęście nie spierdolił się ze skoczni, a parę razy był blisko :-)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
w świetle ostatnich notorycznych przemian zawodników mma w warzywa muszę Ci przyznać rację.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
Ja nie wierzę, że to jest na poważnie. Się okaże, że to jakiś rodzaj heppeningu, jak z tą babcią nauczycielką na jutubie
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś

to jest chore, że takich ludzi się w ogóle dopuszcza do gal. powinni być eliminowani już na poziomie klubów.


On nie ma klubu...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Pogi - Haraś
dealer: a to on swojego klubu nie założył własnego?

btw: najlepsza podstrona na "portalu" :D

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024