Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michel Erb - Chojnice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Szczepan, poddaj się - nam się już nie chce pisać, relacjonować, wyjaśniać, odpowiadać..., bo to się od dawna mija z celem. My się tylko fajno bawimy tym forum od czasu do czasu. Najbardziej, gdy ktoś tu realizuje jakąś misję, nawraca nas, a misjonarzy Ci u nas dostatek :) Wyluzuj, zostaw tego trupa w spokoju, raduj się z nami, nie napinaj się :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Voivod na twoim poziomie to powinienes byc juz swiadomy jakie aspekty cwiczysz i z kim, a nie wciskac jakies pseutofilozoficzne ogolniki ktore nic nie znacza :D Ty jestes stary i doswiadczony wyjadacz, masz wysoki stopien to sie nie wymigasz byle czym - pisz bez ogrodek, nawet jesli siedzsz aktualnie w ogrodku :P

Poznałem Michela Erba stosunkowo niedawno (kilka stazy temu) i... jego czyste, geometryczne wręcz aikido zainspirowało mnie do eksploracji terenów jeszcze niedokładnie do tej pory przeanalizowanych, tj. np. osi obrotów, kątów przyłożenia, liniowości technik etc., a także tzw. szczerości ataku.

Poza tym robi tez Kashima Shin Ryu, które ćwiczymy sobie cyklicznie u nas pod okiem RWida...
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Niestety, Irimi rację ma. Niedawno w dwóch tematach, które założyłeś wtrąciłem coś o braku "kooperacji negatywnej", a Ty się zbulwersowałeś. A moje pytanie miało tylko wykazać, że zaraz znajdzie się ktoś, kto wyjedzie z tym na poważnie i cały temat będzie o kant dupy rozbić. Tak jak 99% innych tematów w tym dziale. Baw się, ciesz życiem, zażywaj słońca... :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
...
  • 0

budo_sebol_bk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Kurde Panowie, trza było tak od razu, że to o zabawę i radość życia chodzi a nie jakieś tam te... no wiecie... tamte i owamte ;-)

Irimi, gratuluję połamania graby. Od czasu jak ja połamałem swoją i wyleczyłem to graba jest silniejsza, wytrzymalsza oraz mocniej lewą niż prawą biję, choć praworęczny jestem. Same pozytywy w tym moim nieszczęściu, czego i Tobie życzę.

Ty Voivoid teraz musisz uważać jak i o czym piszesz. Ten poziom (cokolwiek to znaczy - lol) do czegoś zobowiązuje. Stary i usuń ten podpis ze swojego profilu... jak długo można jeszcze szukać... ;-)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Ty Voivoid teraz musisz uważać jak i o czym piszesz. Ten poziom (cokolwiek to znaczy - lol) do czegoś zobowiązuje. Stary i usuń ten podpis ze swojego profilu... jak długo można jeszcze szukać... ;-)

Facet generalnie może z góry założyć, że nie znajdzie idealnej partnerki. :twisted:

Ale ile radochy przy poszukiwaniach... :) :) :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Przychodzi taki czas w życiu aikidoki, że zgodzi się z interlokutorem :)

Ty Voivoid ... Stary i usuń ten podpis ze swojego profilu... jak długo można jeszcze szukać... ;-)

Zatem to:
OPTYMISTA, 35, poszukuje 20-letniej supermodelki, najchętniej posiadającej własny browar (może być niewielki) i bezpruderyjną siostrę-bliźniaczkę...
Proponuję wymienić na to:
REALISTA, 45, poszukuje 35-letniej starej panny, najchętniej posiadającej otwieracz do piwa (może być lekko uszkodzony) i mało wkurzającego kota po sterylizacji...
:)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Stary i usuń ten podpis ze swojego profilu... jak długo można jeszcze szukać... ;-)


Do skutku Sebolu, do skutku... ;-) Voivod trwaj dzielnie w swoich poszukiwaniach! Twój sukces da mi nadzieję :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Stary i usuń ten podpis ze swojego profilu... jak długo można jeszcze szukać... ;-)


Do skutku Sebolu, do skutku... ;-) Voivod trwaj dzielnie w swoich poszukiwaniach! Twój sukces da mi nadzieję :)

Sebol - ot, te choćby [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - mimo, że zamiast browaru mają tylko gorzelnię (też małą) - już kilka razy z przyjemnością "znajdowałem"... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Przychodzi taki czas w życiu aikidoki, że zgodzi się z interlokutorem :)

Chyba za dużo głosów w Twojej głowie... :) :) :) :) :)
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

już kilka razy z przyjemnością "znajdowałem"... :twisted: :twisted: :twisted:

Tzw. "pamięciówa"? :) :) :) :) :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Raczej już organoleptyka (która, za wiki: "jest metodą szybką i tanią – nie wymaga kosztownego sprzętu i zazwyczaj nieniszczącą, czyli nie prowadzi do zużycia badanego materiału (sic!)")... :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Qrczaki, co za romantyzm :) :) :) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

Poznałem Michela Erba stosunkowo niedawno (kilka stazy temu) i... jego czyste, geometryczne wręcz aikido zainspirowało mnie do eksploracji terenów jeszcze niedokładnie do tej pory przeanalizowanych, tj. np. osi obrotów, kątów przyłożenia, liniowości technik etc., a także tzw. szczerości ataku.

Poza tym robi tez Kashima Shin Ryu, które ćwiczymy sobie cyklicznie u nas pod okiem RWida...

No widzisz, dajesz rade :D dzieki!
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
pan Erb, mowiac najogolniej, nie zachwyca.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Byles? Widziales? Znasz go osobiście?
Jednym się podoba, innym nie. Mi akurat tak, ale - byłem (nie raz), widziałem, znam osobiście, to mogę ocenić. Zatem pytam - po czym wnosisz ocenę? Inaczej to tylko nic nie warta wypowiedź (kolejna z wielu)...
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice

pan Erb, mowiac najogolniej, nie zachwyca

Zapomniałeś dodać "według mnie". Takie krótkie dwa słowa. Dlaczego? Ponieważ nie przypominam sobie, żebym upoważniał Cię wyrażania opinii również w moim imieniu.
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Panowie, luz - Bujina przecież nic nie zachwyca. I mnie to zachwyca, że jego nie zachwyca nic :) Ale nie zachwyca mnie to, że wy przejęliście się tym, że Erb nie zachwyca Bujina. No i zachwycają mnie cztery płyty Billa Perry'iego, które ostatnio zakupiłem. :)
  • 0

budo_grzegorz toś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tarnobrzeg
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Typowe polskie piekiełko. Ja jestem najlepszy i najmądrzejszy. To jest moje a to twoje. A mojsze jest bardziej mojsze niż twojsze.

A ja proponuję zamieścić listę: niech się wszyscy wypowiedzą kto kogo zachwyca. Ale bęzie się działo!!! :box: :)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Michel Erb - Chojnice
Tu nie chodzi o to czy zachwyca czy nie.
Wiadomo, że gusta są różne. To co podoba się nam (np. Mnie,Wodzowi czy Voivodowi), nie koniecznie podoba się komuś innemu. Tylko, że My potrafimy określić co nam sie podoba czy też nie oraz dlaczego tak jest. A nie, że nie podoba mi się...bo nie :)

Pomimo, że było dużo ludzi w dojo to miałem wrażenie, że każdemu stara się pomóc w sposób niezwykle pedantyczny. Na własnym przykladzie podam, że przywiązuje uwagę do drobnych detali, których samemu nie sposób zauważyć, bo trzeba by stanąć obok i patrzeć na siebie :) On stawał w lini i patrzył, czy dobrze idę po lini (Kashima), korygował, tłumaczył. Z wieloma nauczycielami się spotkałem, że spojrzał, pokiwał że niby ok i poszedł dalej. Nie miałem wrażenia po tym że jestem taki zajebisty i już wszystko umiem, wręcz przeciwnie. Wolę jak mnie ktoś poprawi, bo idę o zakład, że robię masę błedów. Erb? Czysta technika, pedantyzm w nauczaniu, bardzo przejrzysty przekaz (nikt się nie zastanawia o co mu chodzi), przyswajalność, Tissierowy ruch (który tak lubię - to oczywiste :) ) no i oczywiście w relacji prywatnej bardzo sympatyczny człowiek. Otwarty, uśmiechnięty i życzliwy. Nie zadziera nosa. Potrafił odpowiedzieć racjonalnie na pewne wątpliwości - pokazując mu inna wersję techniki, pokazał dlaczego właśnie robimy tak jak on pokazał. Można z nim spokojnie na te "trudne" tematy porozmawiać. :) Wg mnie taki powinien być nauczyciel. Stąd lezy w moim guscie i tyle ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024