Skocz do zawartości


Zdjęcie

UNIA WING CHUN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

UNIA WING CHUN
Jesteśmy już w "sieci" i zapraszamy na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][/b]
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
zupełnie niezłośliwie to pisze: zrzućcie się na parę piw dla jakiegoś studenta informatyki i niech Wam zrobi stronę która nie wygląda jak z początku lat 90-tych...
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
Studentów Ci u nas - brak ,choć piw many pod dostatkiem ... to pozostaniemy przy swojej stronce .
  • 0

budo_wtk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
Ja tez zupelnie nieszkodliwie ale ogladalem strone pana Z.C. i to co prezentuje to jest jakas porazka i kompletne nieporozumienie :???:
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
W sztukach walki - jak i w innych dziedzinach życia - jednym "smakuje " to, drugim co innego.To doświadczenie ,wiedza i mądrość uczestników zajęć - będzie najlepszą weryfikacją ,oceną tego co im się serwuje.W swoim życiu widziałem wiele różnych wingchunów ( na Zachodzie,Rosji,Ukrainie,Chinach i Wietnamie ) i to co robi ZC nie nazywałbym "porażką" lecz innością ,którą możemy akceptować lub nie .UNIA - jest otwarta na różne prądy ,metody treningowe i konstruktywną krytykę.My akceptujemy inne szkoły ich odrębność i techniki.Każdy przedstawiciel unii reprezentuje swoją szkołę i choć się różnimy - to mamy wspólne korzenie.Kolego - WTK- w przyszłości widzimy możliwość prezentacji Twojego wing chun dla członków unii .Z pokłonem kungfu i szacunkiem -Józef Szargut
  • 0

budo_wtk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
Ja to doskonale rozumiem ze sa rozne gusta ale czy ta innosc ktora pokazuje ten pan mozna nazwac kung fu??? przeciez wystarczy popatrzec na filmiki i pierwszy przyklad z brzegu, pokaz "kung fu" [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ,po takim pokazie to ja nie chcial bym cwiczyc tej sztuki walki. Ten pan niech sie lepiej zajmie dzwiekoterapia a nie nauczaniem wing chun bo sprawia wrazenie jakby sam sie go nauczyl z youtuba.A na koniec dodam ze na tytul shifu/sifu trzeba sobie zasluzyc a nie sobie go nadac.
Pomyslu samej uni oczywiscie nie krytykuje bo jest to fajna incjatywa choc brakuje w niej jeszcze paru szkol. Przydalo by sie tylko lepiej dobierac czlonkow bo widac ze nawet cyrkowcy moga w niej byc. Pozostaje mi tylko zyczyc powodzenia.
Z wielkim szacunkiem dla przedmowcy i jego zaslug dla SW.
WTK
  • 0

budo_chung-shi-he
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOŹLE

Napisano Ponad rok temu

Re: UNIA WING CHUN
Szanowny kolego -WTK
Dzięki za szacunek jak i miłe słowa pod moim adresem.Unia - jest nadal otwarta dla tych "paru szkół" , więc nie dobieram i nie selekcjonuję członków na dobrych,złych cz y też cyrkowców - choć tych ostatnich w Unii - nie będzie.
Co do tytułu shifu / sifu - mam swoje zdanie i chętnie pogadam na priva ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).Oczywiście ,że trzeba sobie zapracować / zasłużyć na taki tytuł - w tym przypadku jest to bardziej tytuł o charakterze organizacyjno-promocyjno-pomocniczo-szkoleniowym.Kolego -WTK-ocena kogoś na podstawie filmów - jest złudna .Zapraszam do współpracy w ramach Unii i proponuję (kiedyś) prezentację swojego wingchun dla członków mojej organizacji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024