Skocz do zawartości


Zdjęcie

NABÓR WRZESIEŃ 2012 (MUAY THAI LUBLIN)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_pro fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

NABÓR WRZESIEŃ 2012 (MUAY THAI LUBLIN)
NABÓR WRZESIEŃ 2012

Jak co roku startujemy na początku roku szkolnego. Treningi zaczynamy od 10 września (poniedziałek), tak aby uniknąć zamieszania związanego z rozpoczęciem roku szkolnego itd. … Zajęcia tak jak poprzednio odbywać będą się na obiektach CSR UP Lublin przy ul. Głębokiej 31, I-sze piętro (sala sportów walki).

Chciałbym aby od września ruszyła grupa początkująca ale mam świadomość że sobotnie treningi będą dla części z Was uciążliwe. Niestety nie jestem w stanie z przyczyn technicznych rozegrać tego inaczej. Poczekam na Wasze reakcje w tym temacie i jeżeli „uzbiera” się gromadka osób która poświęci swój czas wolny w sobotę aby potrenować – ja też pojawię się na sali! Było sporo zapytań w tamtym sezonie stąd pomysł na utworzenie kolejnej grupy z początkowym stażem treningowym.



Jak najszybciej zapisać się na zajęcia Muay-Thai do sekcji Pro Fighter?


1.Jeżeli akceptujesz cennik i regulamin – drukujesz i wypełniasz deklarację (osoba pełnoletnia bądź zgoda rodziców w przypadku juniorów)

wszystkie druki dostępne w załączniku maila(wysłane do zainteresowanych wpisanych do bazy)

2.Deklarujesz wstępnie mailowo swoje uczestnictwo na wybranym poziomie zaawansowania np.; Jan Kowalski – grupa początkująca (numer telefonu)

3.Przychodzisz na pierwszy trening zabierając wypełnioną deklarację i strój sportowy

HARMONOGRAM ZAJĘĆ :
Dołączona grafika

Dodatkowo w nowym sezonie dla wszystkich członków sekcji Pro Fighter (Muay-Thai Lublin) zorganizowałem promocję na zajęcia na basenie. Każdorazowo w dniach (pon, wt, czw, pt) w godzinach 21:30-22:15 (czyli po treningu zasadniczym na sali sportów walki), klubowicze będą mogli skorzystać z pływalni na obiektach CSR UP Lublin za symboliczne 5 zł. Bilet wstępu będzie do zakupienia w kasie na parterze budynku. Potraktujcie to jako uzupełnienie bieżących treningów w sekcji. Jednorazowe wejście na basen za 5zł to dobra promocja, dlatego myślę że wszyscy chętnie z niej skorzystamy.

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024