Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legenda boksu w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Legenda boksu w Polsce


30 czerwca legenda boksu na emeryturze w Łodzi skrzyżuje rękawice z Cyganem, który jest teraz w okresie chyba najwyższej formy. Szkoda, że do walki z Polakiem dochodzi teraz a nie np. 15 lat temu z Michalczewskim ale i tak to pierwszy raz jak tej klasy pięściarz przyjeżdża do PL by walczyć. Oczywiście to nie jest ten sam Roy Jones co w altach 90tych ale to w dalszym ciągu jest Roy Jones, a Cygan jest w wieku kiedy bokserzy osiągają szczt swoich możliwości tak więc 30 czerwca zapowiada się ekscytująco.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
kliczkowi we wroclawiu chyba wiele do 'tej klasy' nie brakowalo jednak?:)
oczywiscie ciesze sie ze moze nasz zawalczyc z kims z duzym nazwiskiem, nawet jesli zdziadzialy juzten ktos deczko jest ;)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Fakt, zapomniałem o Kliczce ;-) Choć reasumując to jednak całościowo Jones Jr prezentował wyższy poziom niż Kliczko - oczywiście nie biorąc pod uwagę kategorii wagowej i gabarytów tylko porównując ogół umiejętności.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce

30 czerwca legenda boksu na emeryturze w Łodzi skrzyżuje rękawice z Cyganem,


Eee,jakie skrzyżowanie rękawic? Wsadzą Cygana do paki przed walką jak Szpilę 3 lata temu na gali z Gołotą i tyle będzie z walki dwóchsetlecia;)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Nie wsadzą, policjanci też chcą obejrzeć Roya Jonsa ;-)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Hmm,no w zasadzie masz rację...zatem skują go na ringu po walce: )
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
To co Panowie,jednak wsadzili Cygana do paki;],ciekawe czy Wasilewskiemu i spółce uda się go wyciągnąć na galę.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
No i chuj bombki strzelił .........
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Ponoć starają się o odroczenie wyroku, jak się nie uda Cygana ma zastąpić któryś z naszych chłopaków - prawdopodobnie Głażewski.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Roy Jones:

Kiedy zdecydowałem się przylecieć do Polski, nie miało znaczenia nazwisko rywala. Walczyłbym i z Kosteckim, i z Głażewskim, a nawet Gołotą. Jestem gotowy wygrać z każdym z nich, bez obaw wejdę do ringu. Odpowiadam za siebie, więc dbałem o przygotowanie jak najlepszej formy
(...)
Zdaję sobie sprawę, że pobyt w więzieniu jest ciężkim kawałkiem chleba. Ale nie zapominajmy, że boksowanie ze mną też nie należy do łatwiejszych. Nie zamierzam zapomnieć o Kosteckim, nie odwrócę się do niego plecami, dlatego jeśli to będzie możliwe, odwiedzę go w areszcie. Przecież to był mój pierwszy rywal, na niego się szykowałem
(...)
Przejdę na emeryturę dopiero, gdy zdobędę tytuł w kategorii junior ciężkiej. To jedyny pas, którego mi brakuje do kolekcji. Im wyzwanie bardziej niemożliwe, tym bardziej podchodzę do niego z ogromną wiarą.
(...)
- A dla każdego z polskich zawodników (spekuluje się o możliwej konfrontacji z czempionem federacji WBC Krzysztofem Włodarczykiem - PAP) walka ze mną jest szansą sprawdzenia się z pięściarzem z największej generacji
(...)
bowiązki w stacji HBO sprawiły, że podróżowałem z miasta do miasta, a w każdym z nich miałem zapewnione sparingi. To byli zawodnicy różni wagowo, stylowo. I dobrze, bo z kimkolwiek nie przyjdzie mi rywalizować w sobotę, nie będzie mi on straszny
(...)


Paweł Głażewski:

Wiem, z jaką legendą przyjdzie mi stoczyć bój. To moja walka życia, ale jestem pewny, że wygram. Roy wciąż ma szybkie ręce, ale nogi już te jak dawniej


Andrzej Wasilewski:

Czynimy nieludzkie starania, stosując procedury dozwolone prawem, ale najczęściej działające bardzo wolno. Raczej już pogodziliśmy się z faktem, że w sobotę nie zobaczymy Dawida w ringu, a przeciwnikiem Jonesa Jr. będzie Głażewski.


  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
:)
Krzyśkowi chyba tabletki zaszkodziły. Jakoś nikt z obrońców Cygana nie bierze pod uwagę, iż nie siedzi on za niewinnośc czy pomyłkę sądu :lol:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Cygan sam się przyznał do winy i poszedł na współpracę, dlatego też dostał 2,5 roku a nie np. 7. Krzyś może myśli, że skoro się przyznał to tak jakby przeprosił, a jak przeprosił to przecież sprawa skończona :)
Ja bym raczej zastanowił się jaki trzeba mieć sagan, żeby mając zadatki na niezłą karierę pakować się jeszcze w inne interesy.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Widocznie hajs się dalej nie zgadzał ;-)
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
nie rozumiecie trochę specyfiki takich środowisk.

przypuszczam ,że wszyscy jego kumple z piaskownicy są jego wspólnikami w tych interesach.

to jest uklad towarzyski- nawet gdyby go nagle oświeciło jak Johna półtoravoltę w Fenomenie to i tak miałby problem z odmawianiem kumplom, którzy dzielą isę z nim pomysłami na zasadize- "nooo weeeź...pojedizemy tylko do łysego"
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
A terz wazne pytanie - na jakim kanale\stronie i o ktorej moge sobie dziś obejrzeć tą galę.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce

nie rozumiecie trochę specyfiki takich środowisk.(...)


To teraz zostanie mistrzem świata ZK Warszawa Białołęka.

Co do transmisji to najlepiej poszukać na stronach z meczami na żywo.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Dołączona grafika
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Szkoda słów. CBŚ zgromadziło mocne dowody. Gość był oskarżony o kierowanie grupą, która miała burdele w Polsce i Grecji, czerpanie korzyści z nierządu czy handel żywym towarem, choć zdaje się, że polegało to na tym, że dziewczyny zmieniały agencje za ich zgodą, a nowy pracodawca wypłacał odstępne. Nie weszły chyba tylko zarzuty o to, że Cygan załatwił kumplowi prochy. Do innych sam się przyznał. To co teraz p..., że ktoś go wrabia itp. Liczył na zawiasy, dostał 2,5 roku bezwzględnego więzienia czyli i tak mało przy zarzutach do których się przyznał.
Dla społeczeństwa będzie lepiej jak szef grupy przestępczej będzie w celi, a nie na sali gimnastycznej.
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legenda boksu w Polsce
Zgadzam się z przedmówcą. Co innego Szpila., który pobił się pod dyskoteką i swoje odsiedział, wiadomo, że jako bokser jest w stanie zabić zwykłego człowieka ciosami, ale chyba zmądrzał i robi swoje. Ot młodzieńczy wybryk. W tym drugim przypadku mamy chyba do czynienia z PZ.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024