Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznań Open Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Open Gi
to inaczej, jeśli zajechałbyś na miejsce i okazuje się, że nikogo nie ma w twojej kategorii to nie chciałbyś zawalczyć w jakimś tam openie złączonym ze spustoszałych kategorii zamiast... być widzem z medalem? ;-)

Z tego co patrzę po wynikach to wychodzi na to, że w mastersach są chyba zawodnicy co w seniorach i tak startowali, dziwne.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Open Gi
Moj trener zglosil sie do seniorow ale bez jego wiedzy wpisali go rowniez do mastersow. Oficjalnie byl pierwszy ale nawet nie wiem czy dostal drugi medal (chyba nie)
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Open Gi
sos-ie co w tym dziwnego,że startowali w 2 kat.? pisałem już ,można było startować w2 kat. po uiszczeniu 2 wpisowych(tak było na no gi ,więc przypuszczam,że teraz było prawdopodobnie tak samo-klub opłacił mi startowe więc pewności nie mam). zapisując się do kat.nigdy nie wiesz ile "troli"będzie startować,po ogłoszeniu list tez jest różnie.zastanowiłbym się nad "odpadowym openem" bo zamiast nagród wolę medal w szczególności jeśli jest ładny i specjalnie wykonany na te zawody :roll:

steyr ja dostałem 2 blachy ale trener zapisał mnie do 2 kat.(master+adult/senior) i 2 razy musiałem stawać na wagę
  • 0

budo_lucek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Open Gi

Moj trener zglosil sie do seniorow ale bez jego wiedzy wpisali go rowniez do mastersow. Oficjalnie byl pierwszy ale nawet nie wiem czy dostal drugi medal (chyba nie)


na pewno nie wpisywaliśmy nikogo bez czyjejś wiedzy, a jeśli się faktycznie tak stało, musiał być to jakiś błąd przy obrabianiu zgłoszeń.

dajemy możliwość startu w 2 dywizjach, oczywiście nie wagowych a wiekowych.

osoby, które były same w kategorii mogły do nas napisać z prośbą o przeniesienie - kilka osób tak zrobiło i poszliśmy im na rękę.

robimy zawody wg zasad CBJJ w których nie mam mowy o żadnym łączeniu kategorii i dlatego też nie zamierzamy tego robić
listy startowe oraz drabinki pojawiają się kilka dni przed zawodami, także każdy wie ile będzie miał zawodników/walk. a to że ktoś nie przyjedzie to już nie nasza wina. my organizując zapewniamy możliwość startów, ale ile osób przyjedzie i jak rozłożą się kategorie, to niestety już nie jest zależne od nas

co do porannej weryfikacji - praktycznie na każdych zawodach w Polsce czy na świecie weryfikacja odbywa się przed pierwszą walką, więc dlaczego mamy wracać do starego systemu. niepotrzebne zmuszanie zawodników na siedzenie całego dnia na hali.

mamy nadzieję że w przyszłości ilość osób startujących będzie za każdym razem na takim poziomie, że nikt nie będzie sam w kategorii.

taka moja mała refleksja:]

w każdym razie zapraszamy 6 października na II Puchar Polski No Gi.
  • 0

budo_wadas
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poznań Open Gi
Będzie dostępna galeria z zawodów?Czy nikt od was nie robił fotek?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024